Įvairūs

Greitas siuntų pristatymas į Airiją

Kiekvienais metais daugėja lietuvių, kurie išvyksta gyventi į užsienį. Airija yra vienas dažniausių pasirinkimų. Šioje šalyje gyvena nemažai lietuvių. Taigi, visiškai suprantama, kad daug tautiečių siunčia siuntinius tiek į vieną tiek į kitą pusę. Logistikos bendrovės turi rimtą uždavinį, kuomet reikia skubiai pristatyti siuntinius į nurodytą adresą. Norėdami už siuntinius mokėti mažiau rinkitės šią kompaniją: Siuskpigiau.lt Tai jums garantuos geras siuntinių siuntimo kainas ir aukšto lygio aptarnavimą. Kiekvienas klientas gali užsisakyti siuntinio siuntimą į Airiją ar kitą Europos sąjungos valstybę. Taigi, kiek realiai kainuoja siuntinių siuntimas. Dažniausiai tai kainuos apie dešimt, penkioliką eurų. Aišku tiksli siuntos kaina priklausys nuo siuntinio dydžio, jo svorio ir kitų svarbių parametrų.

Kaip išsirinkti siuntų siuntimo kompaniją?

Norėdami savo verslui išsirinkti geriausią siuntų kompaniją, turėsite atlikti namų darbus. Pirmiausia pasinaudokite internetu ir susiraskite ne vieną kompaniją kuri atlieka tokias paslaugas. Kuomet turėsite įmonių sąrašą, tuomet galite paruošti užklausos tekstą. Parašykite, kad naujai pradedate verslą ir planuojate reguliariai kiekvieną mėnesį siųsti tam tikrą kiekį siuntinių. Laiške paminėkite, kad ieškote vienos, patikimos kompanijos, kuri galėtų pasiūlyti aukštą aptarnavimo kokybę ir geras siuntimo kainas. Jau po kurio laiko gausite ne vieną komercinį pasiūlymą ir taip galėsite greitai išsirinkti geriausią siuntų kompaniją.

Kaip reikia siųsti siuntas?

Daugelis klientų dar nesupranta, kaip tinkamai reikia siųsti siuntas. Viskas priklauso nuo jūsų siuntos gabaritų, tačiau bet kokio dydžio ar formos siunta turi būti tinkamai supakuota ir paruošta kelionei. Jeigu jūsų siuntos negalima vartyti, tuomet reikia užklijuoti specialų lipduką, tuomet kurjeriai žinos kaip elgtis su siunta. Dar vienas svarbus aspektas, tai aiškiai užrašyti pristatymo adresą. Geriausias variantas, tai visą pristatymo informacija atspausdinti ir priklijuoti prie siuntos. Taip kiekvienas darbuotojas aiškiai matys, kur turi būti pristatyta siunta. Kas dar svarbu siunčiant siuntas? Jeigu norite, kad jūsų siunta būtų pristatyta skubos tvarka, nepamirškite to paminėti priduodant siuntinį. Daugelis kompanijų naudoja specialią simboliką tokių siuntų žymėjimui. Atrodytų, kad tai visa naudinga informacija apie siuntų siuntimą. Taigi, nepamirškite atlikti namų darbus ir taip išsirinkti geriausią kompaniją.