Namams

Stelažai, kad namuose būtų tvarkinga ir erdvu

stelažaiNesvarbu ar nuomojatės ar turite savo nuosavą būstą, visada norisi, kad jame būtų jauku. Tiesa, vieni mėgsta namų interjerą dekoruoti mielomis smulkmenomis, kiti pirmenybę teikia didesnei erdvei ir stengiasi kuo mažiau užkrauti namus daiktais. Visa bėda tame, kad daiktai mėgsta kauptis ir ne visada telpa į sandėliuką ar lentynas.

Stelažai – surenkamos lentynos, kurios gali būti sukonstruotos pagal individualius poreikius. Jei jūsų sandėliuke, tamsiajame kambaryje ar garaže visiška betvarkė ir prireikus plaktuko tenka jo ieškoti kaip adatos šieno kupetoje – stelažai puikus pasirinkimas. Visi daiktai suras savo vietą ir jūs galėsite juos rasti be didelių pastangų.
Priklausomai nuo erdvės, kurioje ketinate statyti stelažą, galima pasirinkti plačius, gilius arba priešingai, siaurus, trumpus stelažus. Nors mums dažnai išgirdus žodį „stelažas“ prieš akis atsiveria masyvios, prekybos centruose esančios lentynų konstrukcijos, tačiau namams skirtos konstrukcijos mažesnės, paprastesnės ir mobilesnės. Pavyzdžiui, stelažai, skirti rūbams gali būti komplektuojami su plastikinėmis lentynomis, specialiomis pakabomis ir kitais rūbams skirtais naudingais priedais. Tokį stelažą galima statyti sandėliuke, už stumdomų sistemų durų ar net miegamajame. Jei mėgstate modernų interjerą – stelažas gali būti ir atviroje bendroje erdvėje, o visi rūbai bei avalynė ras savo vietą.

Be to, stelažus visada galima kombinuoti su sandėliavimui skirtomis dėžėmis. Tai ypač patogu, jei mėgstate vasarą marinuoti įvairias daržoves ar virti uogienes, kuriomis smaguriaujate žiemą. Sugrupuokite stiklainius ir sudėkite juos į sandėliavimo dėžes, kurias sutalpinsite stelažuose. Nevertėtų jaudintis, kad jie neatlaikys didelio svorio. Stelazai gaminami ir tvirtų ir ilgaamžių medžiagų, todėl gali atlaikyti didelį svorį ir tarnauti jums ne vienerius metus. Beje, stelažai gaminami taip, kad visos jų aštrios briaunos yra užapvalinamos, todėl jei namuose turite vaikų, kurie mėgsta žaisti slėpynių, galite būti visiškai ramūs, kad jie nesusižeis.

Taigi, stelažai puikus pasirinkimas, kai namuose nebesutalpinate daiktų įprastose lentynose. Jie talpūs, patogūs ir ilgaamžiai. Jų dėka net mažiausios smulkmenos atras savo vietą, o jūs išspręsite visas savo sandėliavimo problemas.