Oro drekintuvas

Oro drėkintuvas – didesniam komfortui jūsų namuose

Artėjant šaltajam metų laikui visuomet reikėtų pagalvoti apie būsimas gyvenimo sąlygas. Žiemą ne tik nukrinta oro temperatūra, tačiau taip pat oras tampa ir gerokai sausesnis. Tai turi tiesioginės įtakos ir mūsų namuose vyraujančiam komfortui. Jei drėgmės lygis mūsų namuose yra pernelyg žemas, didėja įvairių ligų rizika. Prieš keletą metų atlikto tyrimo metu buvo nustatyta, kad padidinus drėgmės lygį iki 43 proc. ar daugiau – reikšmingai sumažinama oru plintančių virusų rizika. Labai sausose patalpose 70-77 proc. virusų galėjo būti perduoti kosėjant, tačiau, kai drėgmės lygis buvo pakeltas iki jau minėtų 43 proc., virusų perdavimo tikimybės procentas nukrito net iki 14 proc. Tokio tipo tyrimų iki šiol buvo atlikta ir daugiau – visi iki vieno parodė, kad žemas drėgmės lygis tampa puikia terpe virusų plitimui, todėl tokiais atvejais oro drekintuvas gali būti tikrų tikriausias išsigelbėjimas žmonėms, kurių namuose vyrauja labai sausas oras. Žemiau pateikiami keli privalumai, kuriais pasižymi oro drėkintuvas.

  • Sumažinama virusų plitimo tikimybė. Virusai ir bakterijos negali efektyviai plisti drėgname ore. Todėl oro drėkintuvas gali pagelbėti žiemą išvengiant gripo ir išliekant sveikiems.
  • Minkštesnė ir gražesnė oda. Šaltis ištraukia drėgmę iš mūsų odos – tai sukelia pačias įvairiausias odos problemas, pvz., suskeldėjimą, niežulį, paraudimą, priešlaikinį senėjimą ir kt. Oro drėkintuvas gali padėti nuo to apsisaugoti.
  • Lengvesnis kvėpavimas. Turbūt kiekvienas iš jūsų žino jausmą, kuomet tenka kvėpuoti šaltame ir sausame ore. Tai labai nemalonu ir kelia didelį diskomfortą. Be to, išsausėję sinusai tampa mažiau atsparūs įvairioms bakterijoms ir virusams. Oro drėkintuvo pagalba jums taps lengviau kvėpuoti, o miegas bus kokybiškesnis ir malonesnis.
  • Greičiau sveikstama. Jei vis dėlto peršalote, susirgote gripu ar jums prasidėjo sinusitas, oro drėkintuvas gali padėti greičiau pasveikti – tinkamas drėgmės lygis padės palengvinti kilusios ligos simptomus.
  • Apsaugomi mediniai baldai. Sausas oras gali pažeisti mūsų namuose esančius baldus, todėl jei drėgmės lygis gyvenamosiose patalpose yra labai žemas, pats metas įsigyti kokybišką ir efektyviai veikiantį oro drėkintuvą.
Panašūs straipsniai:
 
ADE Body Analyser Scale BA 1300 TABEA Maximum weight (capacity) 180 kg, Accuracy 100 g, Memory function, 12 user(s), Grey
 
Huawei FLIP P20 LITE dėklas Pink
 
Apple iPhone 8 Plus Space Grey, 5.5 “, LED-backlit IPS LCD, 1080 x 1920 pixels, Apple, A11 Bionic, Internal RAM 3 GB, 64 GB, Single SIM, Nano-SIM, 3G, 4G, Main camera Dual 12+12 MP, Secondary camera 7 MP, iOS, 11, 2691 mAh
 
LG Q6 5.5“ Qualcomm Snapdragon 435/3GB/32GB/3G_4G Android 7.1.1 Black Mobilus telefonas
Facebook Twitter

About Key