Laisvalaikis

Stalo žaidimai – kaip žinoti kokie įdomiausi

Stalo žaidimai vienus įtraukia kaip į liūną, kiti nesupranta šių žaidimų manijos. Tačiau jei pabandėte vieną kitą žaidimą pas draugus, aptiko, įsigijote išbandytus žaidimus ir žvalgotės kažko naujo, tuomet jau reikia gerai pagalvoti koks žaidimas bus sekantis.

Geriausiai apsispręsti padeda kitų žmonių rekomendacijos, geriausia, kuomet tie žmonės patys išbandę daugiau nei tris žaidimus. Taigi, dalinamės lietuviškais tinklaraščiais, kuriuose rasite visai nemažai informacijos ir rekomendacijų stalo žaidimams.

Austėjos blogas. Jei stalo žaidimus žaidžiate su vaikais, tuomet reikia rinktis tokius žaidimus, kurie jiems būtų suprantami ir įdomūs. Todėl tikrai pravers Austėjos patarimai ir įžvalgos apie stalo žaidimus.

Stalo žaidimų laboratorija rašo nemažai apie stalo žaidimus,o vienas senesnių, tačiau vertingesnių įrašų yra būtent apie žaidimus, kuriuos privaloma išbandyti.

Keliautojai iš 100dienų mėgsta ir stalo žaidimas. Visas jų žaidimų bagažas aprašytas jų bloge. Puiki galimybė pasirinkti sau patinkantį žaidimą pagal atsiliepimus.

Geras kriterijus renkantis žaidimus, yra tai ar jie laimėję apdovanojimų. Metų žaidimo vardo (The Spiel des Jahres) nusipelno tikrai ne kiekvienas, tad čia nebloga pradžia.

Yra daugybė dedikuotų tinklalapių stalo žaidimams, tačiau dalis jų mirę, senai neatnaujinami. Į juos galima netyčia pataikyti ieškant informacijos apie konkrečius, kiek senesnius žaidimus. O šiuo metu veikiantys ir aktualūs yra šie: exonngames.com , wargames.lt.

Daugelyje miestų yra stalo žaidimų klubai, tad galima visuomet prisijungti, išbandyti žaidimus ir suprasti ko norima savo kolekcijoje. Turint omenyje, jog stalo žaidimai nėra pigūs, pabandymas yra gera išeitis.