Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Šunų maistas ir jo asortimentas

Sunu maistas

Daugelis džiaugiamės geriausių draugų draugija namuose, kieme ar gamtoje. Daugelis nesunkiai nuspės apie ką kalbame. Tai yra mūsų visų mylimi keturkojai – šunys. Visi mylintys šiuos gyvūnus paliudys, kad dėl jų padarytume viską, nesvarbu ar jie serga, ar ne. Ką jau kalbėti apie maistą, kurį reguliariai kiekvieną dieną duodame savo linksmiesiems uodegėlių vizgintojams. Nereikia nė įvardinti akių žvilgsnio, kurį pamatome žvelgdami į keturkojus, kai juos pamaloniname skanėstais, maistu, ar kokiu mielu žaisliniu aksesuaru, praskaidrinančiu jų kasdienybę.

Kiekvieną dieną pamąstome apie pusryčius, pietus ar vakarienę, kokį valgiaraštį sudarysime savaitgaliui tam, kad pamalonintume savo skrandžius, tuo pačiu ir pamąstome apie savo gyvūnus, apie jų maistą. Tai yra labai svarbus aspektas tiek mums, tie gyvūnėliams. Todėl norime, kad mūsų augintiniai valgytų aukštos kokybės subalansuotą ir pilnavertį maistą, kuris būtų praturtintas vitaminais, optimaliu baltymų ar riebalų kiekiu, antioksidantais ir gerosiomis riebalų rūgštimis. Siekiame, kad pasirinkame maiste būtų kuo mažiau arba nebūtų dirbtinių dažiklių, aromatinių medžiagų ir netgi konservantų. Tik matydami besidžiaugiantį, sveikai lakstantį ir energingą šuniuką, būsime ramūs ir laimingi.

Šunų ėdalo asortimentas iš ties yra gausus ir suderintas. Daugelį nustebintų sužinojus, kad į ėdalo sudėtį įeina ne tik mums pažįstamos mėsos rūšys, tokios kaip: jautiena, kalakutiena, vištiena, ėriena, triušiena, stirniena/elniena ir kt. Taipogi, galima pasirinkti pagal tam tikrus šunų sveikatai svarbius veiksnius, pvz., dantų ir burnos sveikatai palaikyti, jautriems gyvūnėliams dėl jų itin jautraus skrandžio ir virškinamojo trakto, kaulų ir sąnarių priežiūrai, odai ir kaulams stiprinti bei šlapimo takų sistemai gerinti.

Kadangi įprastai rūpinamės savo sveikata, atitinkamai rūpinamės ir savo augintiniais. Kiekvieną dieną praleidžiame su jais gryname ore, tokiu būdu stiprindami imunitetą ir gerindami bendrą organizmo savijautą. Tokie malonūs dienos įspūdžiai nuteikia gerai emociniai būklei ir taip tampame ne tik darbingi bet ir laimingi.

Taigi, sunu maistas neabejotinai turi būti pasirinktas labai atidžiai, kruopščiai ir atsakingai. Jei atsižvelgsite į visas minėtas detales, jūsų pasirinkimas bus tinkamas.

Panašūs straipsniai:
 
USB-C Charge Cable 2m
 
Daugiafunkcinis įrenginys Xerox WorkCentre 3025V_NI
 
Dell Inspiron 15 3576 15.6“FHD/i3-7020U/4GB/1TB/Radeon520 2GB/Win10/ENG RU/Black nešiojamas kompiuteris
 
Innova Glamorous Oil Gloss Spindesio suteikiantis plaukų aliejus, 75ml
Facebook Twitter