pripuciami baseinai
Laisvalaikis,  Namams,  Paslaugos,  Pirkiniai,  Verslas

Baseinai – nuostabus būdas atsipalaiduoti neišeinant iš namų

Baseinai – puikus būdas praleisti laisvalaikį su draugais

 

baseinaiTikriausiai visi svajoja apie nuosavą namą su galiniu kiemu. Jei dar negyvenate savo nuosavame name, tai tikriausiai bent pasvajoję apie tai tikrai esate bent kartą. Vasaros sezonu ypatingai malonu savo galiniame kiemelyje kepti šašlykus bei ilsėtis savaitgaliais su šeima ir draugais. Nors nuosavą namą su kiemu turi toli gražu ne visi, dažniausiai draugų kompanijoje bent vienas turi savo sodybą kur nors užmiestyje. Tad ar pagalvojate kaip jums ir jūsų draugams poilsį pagerintų baseinai? Jei ne tai bent jau džiakuzi jūsų kieme poilsį patobulintų neabejotinai.

 

Pigesnė alternatyva – pripučiami baseinai.

pripuciami baseinaiŽinoma, ne visi turi galimybę išsikasti baseiną kieme. Tiems kurie nori sutaupyti vietos yra puiki standartinių baseinų alternatyva – pripučiami baseinai. Jie yra kompaktiški, nedideli ir – svarbiausia jie nereikalauja tiek daug priežiūros, kaip standartiniai, iškasti baseinai. Žiemos sezonu iš jų tiesiog užtenka išleisti orą ir pasidėti į sandėlį. Jūsų kiemas bus laisvas, o ir valyti tokio baseino nereikia, nes kol jis yra sandėlyje, vėjas neprineš į vidų lapų, dulkių ir kitokių nešvarumų. Atėjus pavasariui užteks išnešti jį laukan, prisipūsti ir atsipalaidavus mėgautis šilto vandens teikiamu malonumu. Šie pripučiami baseinai sutaupys jums laiko ir pinigų, kuriuos išeikvotumėte kasimo bei remonto darbams. O ir nusivežti galėsite kur tik panorėję.

 

Ekonomiški MSpa baseinai

Dar geriau, nei standartiniai baseinai – nuosavas džiakuzi. Būtent šią pramogą jums siūlo MSpa. Šis įrenginys turi atskirą, išmanią kaitinimo sistemą, kurios darbo našumas lyginant su paprastais – tradiciškais džiakuzi sutaupys jums krūvas pinigų. Taip pat ir MSpa baseinai, su didelio našumo keramikine šildymo sistema. Šių įrenginių dėka patirsite patį komfortiškiausią ir maloniausią laisvalaikį bei poilsį, sutaupydami energiją ir pinigus. Taip pat jie yra kokybiški ir ilgalaikiai. Juose naudojama PTC šildymo sistema kaitindama vandenį, pati įkaista kelis kartus mažiau, nei tradicinės nerūdijančio plieno šildymo sistemos. Mažesnė temperatūra reiškia mažesnį įrenginio dėvėjimąsį, todėl MSpa baseinai – ilgaamžiški produktai.

 

Nesvarbu, ar jūs turite nuosavą kiemą, ar paprasčiausią sodybą, pripučiami baseinai neabejotinai praturtins jūsų poilsį. Ir tai bus pigesnė alternatyva, nei iškasami baseinai. Džiakuzi suteiks jums malonius sūkurinės vonios potyrius, o vėsesniu oru sukurs šiltą bei malonią atmosferą. MSpa baseinai tai be abejonės pranašiausi, ilgai tarnaujantys ekonomiški gaminiai, kuriuos pasirinkus jums neteks gailėtis.