automobilių nuoma
Įvairūs,  Kelionės,  Paslaugos,  Verslas

Automobilių nuoma – optimaliausias pasirinkimas, sugedus nuosavai transporto priemonei

automobilių nuomaIlgus metus sąžiningai tarnavęs automobilis vieną rytą „užsiožiavo“ ir nusprendė, kad jam pats laikas pailsėti? Ką daryti? Galima naudotis viešuoju transportu, bet jis ne visada važiuoja ten, kur reikia, kartais tenka persėsti iš vieno autobuso į kitą ir gaišti savo brangų laiką, galima naudotis taksi paslaugomis, bet jos nėra pigios arba galima išsinuomoti automobilį. Automobilių nuoma – populiari ir praktiška paslauga, bet net ir ją lygi mitų ir gandų migla, kurią pabandysime išsklaidyti.

Pradėkime nuo to, kad daugeliui, kurie niekada nesinaudojo šia paslauga, automobilių nuoma atrodo finansiškai nuostolinga. Na, tai ne visai tiesa. Kiekvienas auto nuomos salonas turi savo sutartis ir įkainius, kurie priklauso nuo daugelio dalykų, pavyzdžiui, automobilio markės ir klasės. Jei norite sėsti už naujo ir prabangaus automobilio vairo, teks susitaikyti su mintimi, kad jo nuoma kainuoja brangiau. Kita vertus, jei automobilis jums yra tiesiog susisiekimo priemonė, jei jums svarbiausia, kad jis būtų patikimas ir ekonomiškas, tada visada galima rinktis paprastesnį variantą, kuris nešvaistys jūsų pinigų ir laiko, kurį sugaištumėte autobusu ar troleibusu važinėdami iš vieno miesto  galo į kitą.

Kitas populiarus mitas teigia, kad nuomotis automobilį yra pavojinga, nes auto įvykio metu ar jam sugedus, visus nuostolius teks padengti būtent jums. Netiesa! Auto salonai siūlo tik techniškai tvarkingus, palyginti naujus ir prižiūrėtus automobilius, todėl tikimybė, kad jūsų išsinuomota transporto priemonė suges kelyje, yra išties nedidelė. Kita vertus, jei taip nutiktų, auto nuomos salono darbuotojai pasirūpins technine pagalba, už kurią jums mokėti tikrai nereikės. Be to, visi nuomojami automobiliai yra apdrausti, todėl visus nuostolius padengia draudimas. Tad baimintis, kad automobilių nuoma gali „nudeginti pirštus“ tikrai nederėtų.

Ir galiausiai reikia paminėti, kad egzistuoja toks dalykas, kaip išmokomoji automobilių nuoma. Tai ypač patogi paslauga, jei senasis jūsų automobilis sugedo nepataisomai, o naujai ir kokybiškai transporto priemonei neturite pakankamai lėšų. Jums tiesiog reikia su pasirinktu auto nuomos salonu sudaryti ilgalaikės nuomos sutartį, kiekvieną mėnesį įnešti reikalingą pinigų sumą ir pasibaigus sutarties laikui automobilis jau bus jūsų.

Taigi, apibendrinant galima drąsiai teigti, kad automobilių nuoma – praktiškas pasirinkimas, jei branginate savo laiką ir mėgstate patogiai keliauti.