Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Turizmas Lietuvoje – kaip keliauti?

Keliauti Lietuvoje yra smagu. Nors mūsų valstybė ir nėra didelė, o kraštovaizdis palyginti ne itin kontrastingas, Lietuva turi kažką magiško, kažkas kas patinka daugumai lietuvių, suvirpina širdį bei paliečia sielą. Lietuviška gamta bene kiekvienam padeda atsipalaiduoti, todėl vietinis turizmas mūsų šalyje yra tikrai svarbus ir sėkmingas laiko praleidimo būdas. Taigi, kokiais būdais galima keliauti?

  1. Automobiliu – kas nėra vasarą važiavę į pajūrį su automobiliu? Turbūt tokių žmonių nebūtų daug. Kadangi Lietuva nėra labai didelė, bet kurią įdomią vietovę ar objektą galite pasiekti savo automobilyje. Kelionė „skersai“ Lietuvą iš Dieveniškių į Skuodą užims ne daugiau nei penkias valandas, todėl bene visus taškus pasieksite per pusdienį, be jokių problemų. Tačiau automobiliu kelionė yra ribota, iš automobilio gamtos bei pastatų nepažinsite.
  2. Baidarėmis – sparčiai populiarėjantis turizmo būdas. Lietuvoje yra nemažai upių, todėl pažinti gražias gamtos vietas nesunku iš baidarės. Baidarių žygius organizuoja daug įmonių, tačiau rekomenduojame https://www.baidariu.lt/baidariu-nuoma/, nes jie turi daug maršrutų ir siūlo nebrangią baidarių nuomą. Tai patogus ir smagus būdas pažinti Lietuvą, kadangi įvairiose vietose galite įrengti stovyklavietę ir su draugų kompanija mėgautis ne tik aplinka, bet ir kompanija.
  3. Pėsčiomis – OK, galbūt visos Lietuvos ant kojų neapeisite, bet… Bet, labai daug ką galite pažinti ir atrasti iš naujo, jeigu keliausite savomis kojomis. Žmogus per dieną yra pajėgus nueiti apie 40, gerai treniruotas ir 50-60 km, todėl pamatyti irgi bus daug ką. Deja, šis keliavimo būdas lengvai sutrukdomas (oras, traumos, prasta savijauta…)
  4. Dviračiu – vis didėjant dviračių takų skaičiui mūsų valstybėje, keliauti dviračiu tampa kaip niekad patogu ir paprasta. Iš Prienų į Birštoną, Kauno bei Vilniaus miestuose, Klaipėdoje, Kuršių Nerijoje, Pajūryje – daug kur rasite vaizdingų dviračių takų. Išnaršykite juos visus ir tapkite tikrais dviračių turizmo asais!
Panašūs straipsniai:
 
USB-C Charge Cable 2m
 
Daugiafunkcinis įrenginys Xerox WorkCentre 3025V_NI
 
Dell Inspiron 15 3576 15.6“FHD/i3-7020U/4GB/1TB/Radeon520 2GB/Win10/ENG RU/Black nešiojamas kompiuteris
 
Innova Glamorous Oil Gloss Spindesio suteikiantis plaukų aliejus, 75ml
Facebook Twitter