Laisvalaikis,  Mada

Tikro vyro aksesuarai – ką turi turėti kiekvienas save gerbiantis vyriškis

Vyrai, ne tik moterys nešioja aksesuarus. Svarbūs aprangos detalių papildymai, aksesuarai padeda pabrėžti gražius drabužius, išryškinti geriausias jas nešiojančio vyro savybes bei parodo dėmesį detalėms. Vyriškų aksesuarų tikrai netrūksta parduotuvėse, tačiau tikrai ne visi jie yra reikalingi. Šiame straipsnyje aprašysime 3 aksesuarus, kuriuos rekomenduojame turėti kiekvienam savo stiliumi susirūpinusiam vyrui.

  1. Laikrodis

Na dėl šio tikriausiai nekils jokių ginčų. Laikrodis – prabangos, vyriškumo bei stiliaus simbolis. Tikras vyras visada žino kiek valandų bei ant rankų nešioja aukštos kokybės, gražų laikrodį, kuris traukia akį bei pabrėžia tų rankų vyriškumą ir tvirtumą. Laikrodis gali būti ne tik aksesuaras, o ir naudingas įrankis, padedantis nevėluoti į susitikimus, matyti įvairius duomenis (savaitės, mėnesio diena) bei suvyriškėti.

  1. Kaklaraištis

Tik nesidėkite jo su džemperiu ar sportine apranga. Kaklaraištis visada dera prie marškinių arba kostiumo, ypač, jeigu siekiate pabrėžti oficialų stilių ar išsiskirti iš minios. Kaklaraištis turėtų būti bent truputėlį konstrastuojantis su marškiniais bei kostiumu, bet ne per daug. Mokėti užsirišti kaklaraištį – kiekvieno džentelmeno garbės reikalas. Priderinę jį prie oficialios aprangos tikrai pakerėsite moteris, sukursite pasitikėjimą verslo partneriams.

  1. Piniginė per petį

Vyriška odinė rankinė – patogus bei praktiškas aksesuaras. Vyras neturėtų nešiotis savo piniginės, mobilaus telefono bei kitų svarbių daiktų kišenėse. Tai ne tik nesaugu, negražu, bet ir nepraktiška. Iš kišenių nuolat kažką traukti yra nemandagu, o odinė piniginė per petį arba rankinė išspręs šias bėdas. Lagaminaivisiems.lt- galite išsirinkti pačių įvairiausių piniginių per petį, kurios suteiks jūsų išvaizdai papildomų stiliaus taškų.