Laisvalaikis,  Namams

Sėklos internetu – misija įmanoma!

Naujam daržininkystės sezonui ruoštis niekada nevėlu, todėl tikrai verta jau dabar pradėti dairytis įdomesnių sėklų ar sodinukų ir planuoti savo būsimo derliaus asortimentą.

Norint anksti turėti savo užaugintų šviežių daržovių, vertėtų pasidomėti ankstyvomis veislėmis, kurios yra atsparios ligoms ir gausiai dera. Taigi renkantis tokios rūšies daržovių sėklas, verta atkreipti dėmesį į nurodytą informaciją apie tai, į kokį gruntą reikia sėti, kokiam gylyje, kokį dirvožemį rinktis, kiek kartų laistyti ir kokia šviesa reikalinga, tam, kad būsimi daržovių daigai augtų stiprūs ir sveiki.

Nuo šiol galite visas norimas sėklas išsirinkti nekeldami kojos iš namų, o viską apžiūrėti, paskaityti veislių aprašymus ir susipažinti su naujienomis internetinėje erdvėje.

Būtent Nojus.lt internetinėje parduotuvėje, galite rasti milžinišką asortimentą sėklų, kurios yra rūpestingai atrinktos selekcininkų ir įvertintos ne tik Lietuvos, bet ir užsienio augintojų tarpe. Taigi jums nereikės gaišti daug brangaus laiko, važiuojant į parduotuvę ir stovėti eilėse. Perkant internetu, keliais pelės mygtuko spustelėjimais, susirinksite pirkinių krepšelį ir suformavę užsakymą bei jį apmokėję, gausite savo pirkinį tiesiai į namus.

Elektroninėje parduotuvėje Nojus.lt siūlomos ne tik daržovių, bet ir gėlių, uogų ir dekoratyvinių augalų sėklos. Taip pat galima įsigyti sėklų, skirtų žolės vejos auginimui.

Pirkdami sėklas internetu, galite ne tik sutaupyti, bet ir būti ramūs dėl savo užsakymo, nes užsiregistravus, turėsite susikūrę savo paskyrą, kurioje ne tik matysite savo užsakymo informaciją, bet ir pirkimo istoriją. Tai labai patogu, nes pamiršus veislės pavadinimą, galite bet kada prisijungę pasižiūrėti ir lengvai prisiminti,

Taip pat internete galite rasti sėkloms taikomas nuolaidas ir akcijas, o apie jas galite pirmieji sužinoti, užsisakę Nojus.lt naujienlaiškį.