Transportas

Kaip Lietuvoje išsinuomoti automobilį?

Galbūt prisireikė pavėžėti draugus ar kolegas, galbūt jūsų automobilis sugedo, o gal tiesiog norite išbandyti kažką naujo? Tokiu atveju jus turėtų sudominti tokia paslauga, kaip automobilių nuoma. Kadangi pirkti automobilį yra brangus malonumas, o skolintis iš draugų ar kaimynų transporto priemonės tikriausiai neišeis, daug paprasčiau ir saugiau pasirinkti patikimą nuomos kompaniją ir automobilį, tiesiog, išsinuomoti.

Kaip tai vyksta?

Visų pirma, automobilis nuomos pagrindais gali būti perleidžiamas tik asmeniui, kuris turi galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Automobilį rezervuoti ir apmokėjimą atlikti beveik visos įmonės jau leidžia internetu, tačiau tai taip pat galima padaryti ir nuvykus į bet kurią atstovybę ar biurą. Prieš atsiimant automobilį beveik visada reikės jūsų asmens tapatybės dokumento. Dažniausiai nuomos kompanijos taip pat reikalaus ir palikti užstatą (jo dydis svyruoja). Užstatą, be abejonės atgausite automobilį grąžinę tokį, kokį jį pasiėmėte.

Pasinaudokime viena patogiausių platformų automobilių nuomai – Autorentalis.lt/ . Pasirenkame patogiausią atsiėmimui vietą bei datas, atitinkamai kada automobilį planuojame pasiimti ir kada grąžinti. Paieška iškart sugeneruoja pasiūlymus, kokius automobilius ir už kokią kainą galite išsinuomoti. Autorentalis puslapyje matote ne tik automobilio modelį, kurį renkatės, tačiau ir kai kuriuos techninius parametrus bei papildomas nuomos naudas. Tai gali būti techninė pagalba ar nemokamas kilometražas – taip toliau. Tai svarbu todėl, kad dažnai nuomos sąlygomis galite važiuoti tik ribotą kilometrų skaičių, vėliau už kiekvieną papildomą kilometrą teks primokėti. Pasirenkate jums patinkantį pasiūlymą ir pasirenkate apmokėjimo būdą. Pavyzdžiui naudojomės Autorentalis internetiniu puslapiu, tačiau ir kitų kompanijų sistemos veikia labai panašiai.