Laisvalaikis,  Paslaugos

Pažintys suaugusiems: kodėl domimasi trumpalaikiais romanais?

sex pažintysPažintys internete pakeitė daugelio žmonių gyvenimą ir suteikė jiems galimybę susirasti tiek gyvenimo partnerį, tiek ir žmogų romantiškiems nuotykiams. Tad norint surasti partnerį vienadieniams nuotykiams, pasitarnaus pažinčių svetainė suaugusiems. Dėl kokių priežasčių žmonės domisi trumpalaikiais romanais, pabandysime panagrinėti šiame straipsnyje.

Įvairovės stygius poroje

Ne paslaptis, kad intymiomis pažintimis domisi ir slaptas pažintis yra linkę užmegzti ir nuolatinę antrąją pusę turintys asmenys. Tiesiog gal jų netenkina pastovus lytinis gyvenimas, jie trokšta įvairovės. Deja, nutinka taip, kad partneris atrodo tiesiog idealus, tačiau iki virtuoziškumo lovoje jam trūksta labai daug. Tad partneris, nenorėdamas griauti šeimos ir norėdamas gauti tai, ko jam lovoje nesugeba suteikti antroji pusė, ryžtasi užmegzti meilės romaną. Ar šiuo atveju tiktų posakis „ir vilkas sotus, ir avys sveikos“, reikėtų spręsti jums patiems.

Adrenalinas, kurio žmogus gauna iš slaptų ryšių

Pažintys suaugusiems suteikia naujų potyrių ir adrenalino: adrenalino kiekis padidėja, kai asmuo su meilužiu ar meiluže susirašinėja trumposiomis žinutėmis, kai organizuoja slaptus susitikimus, į juos vyksta ir kt. Baimė būti pagautam, kad ir kaip tai keistai skambėtų – tai irgi viena iš priežasčių, kodėl žmonės ryžtasi trumpalaikiams romanams.

Noras pakeisti aplinką ir vėl patirti drugelių plazdėjimą pilve

Ar pamenate, kaip pilve plazdėdavo drugeliai išvydus mylimą žmogų? Norintieji vėl patirti šį pamirštą jausmą pasidomi, kokia pažinčių svetainė suaugusiems populiariausia ir joje suskumba užsiregistruoti – vieni tik pokalbiams, o kiti – ir realiems susitikimams. Taigi ką renkatės jūs – vienatvę ar galimybę patirti jaudinančių akimirkų?

Laiko stygius ir nepavykę ankstesni santykiai

Šiandien tikrai yra nemažai žmonių, kurie nenori ilgalaikių santykių ir artumo jausmą stengiasi patenkinti užmegzdami trumpalaikius santykius. Kiti ilgalaikiams romanams tiesiog neturi laiko, nori „išsilakstyti“, nes yra dar per jauni rimtiems santykiams ir santuokai, taigi laimę bando pažinčių portaluose. Jei klubuose, viešose vietose lankotės retokai, tikėtina, kad sudėtinga užmegzti naujas pažintis. Taigi būtent jums skirtos ir pažintys suaugusiems. Paprasta ir greita registracija, malonus bendravimas ir malonios pažintys – visa tai rasite internete.