Sveikata

Dantų implantacija – tai sprendimas, leidžiantis vėl šypsotis

Dantų implantacijaJei šypsena yra tai, ko jūs iki šiol vengėte, o maisto kramtymas jums kelia sunkumų – turite tikrai rimtų problemų. Kodėl paminėjome šypseną? Daugelis žmonių, kurie yra praradę vieną ar daugiau dantų, bendraudami su aplinkiniais stengiasi prisidengti burną ranka ir visai nesišypso. Jie netenka tokio didelio gyvenimo malonumo, kaip nevaržoma šypsena ir nuoširdus juokas. Bendravimas taip pat tampa tikra kančia, todėl tokiose situacijose pasitarnauja dantų implantacija, padedanti susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą.

Be abejo, niekam nėra smagu būti tarp žmonių, jei jaučiatės nepatogiai, varžotės ir jus vis dažniau kankina įvairūs kompleksai. Visada vaikščioti sukąstais dantimis ir tvirtai sučiauptomis lūpomis – nėra pats geriausias sprendimas. Rimtų dantų problemų priežasčių yra labai daug – kartais tos problemos būna susijusios su genetika, tačiau dažniausiai jas sąlygoja žalingi įpročiai, nesveikas gyvenimo būdas arba įvairios ligos. Be to, viena iš priežasčių yra nelaimingi atsitikimai, avarijos ir kitos panašios situacijos.

Bet kuriuo atveju, jei jus kankina tokios problemos, būtina imtis priemonių. Tai reiškia, kad, ilgai nelaukiant, reikia kreiptis į šios srities specialistus. Praradus dantį, dažnai naudojama dantų implantacija. Žinoma, kad ne kiekvienas žmogus gali būti tinkamas pacientas šiai procedūrai, tačiau didžioji jų dalis bus tinkami kandidatai ir gali pasinaudoti implantavimo procedūra. Daugybė žmonių vis dažniau nepraleidžia tokios progos, nes mato realią ir apčiuopiamą naudą, kurios kiti gydymo būdai negalėtų duoti.

Nors yra daugybė įvairių gydymo būdų, tačiau, norint atstatyti prarastą dantį, nėra nieko geriau, kaip pasinaudoti dantų implantavimu. Anuomet žmonės rinkdavosi protezus arba karūnėles, kurios prikabinamos prie šalia esančių dantų, tačiau mūsų dienomis tai nebėra taip populiaru, ir ypač jauni žmonės vietoj protezų arba karūnėlių yra linkę pasirinkti implantaciją. Protezai niekada neatrodo natūraliai, todėl žmogui jie taip pat kelia diskomfortą, o karūnėlės yra prikabinamos prie kitų dantų ir juos pažeidžia.

Akivaizdu, kad tik dantų implantacija yra efektyviausias būdas tiems, kurie nori turėti puikią šypseną ir pamiršti buvusias dantų problemas. Kiekvienam, kuris siekia geresnės gyvenimo kokybės – tai pati geriausia investicija, kuri atsiperka su kaupu ir leidžia plačiai ir nuoširdžiai šypsotis.