kelionės
Kelionės,  Laisvalaikis

Koks geriausias keliavimo būdas?

kelionės

Kiekvienas žmogus turi savo nuomonę. Ją veikiausiai turi net ir tas, kurį pavadinote žmogumi be nuomonės. O kadangi pasaulyje nuomonių labai daug, tai ir sprendimai patys įvairiausi. Štai ketinama keliauti. Tada kyla klausimas, koks keliavimo būdas yra geriausias. Įdomu tai, kad… geriausio būdo tiesiog nėra. Užtat yra dėmesio vertų pasiūlymų, tarp kurių reikėtų paminėti KidyTour.lt.

Ką rasite apsilankę KidyTour.lt?

Ne paslaptis, kad įmonėms tiesiog būtina pristatyti savo paslaugas internete. Dabar tokie laikai. KidyTour.lt yra viskas, kas svarbu klientams – nuo konkrečių pasiūlymų iki kontaktų. Tad neprošal žvilgtelėti, kokios paslaugų kryptys čia vyrauja.

Kelionės į Turkiją. Puslapyje rasite kryptis į Egiptą ir Turkiją. Pasirenkate Turkiją ir jus pasitinka nuostabios nuotraukos. Paspaudžiate ant kurios nors ir atsidaro aktuali informacija: kainos, vieta, privalumai. Pavyzdžiui, nurodoma, kiek konkrečioje teritorijoje yra barų. Svarbu, kad pateikiama informacija ir apie tai, už ką tektų papildomai mokėti (pavyzdžiui, už kirpyklos paslaugas).

Kelionės į Egiptą. To paties principo laikomasi pristatant keliones į Egiptą. Apgalvotas svetainės išdėstymas, vieno ar kito pasirinkimo ypatybės – tai padeda ne tik susiorientuoti, bet ir skatina įsitikinti, kad kelionės nėra vien kliento rūpestis. Apskritai ima aiškėti, jog kelionių organizatoriaus vaidmuo nemenkas, viskas daroma planuojančiųjų atostogas labui.

Paskutinės minutės kelionės. Iki šiol galvojote, kad paskutinės minutės pasiūlymai – tai kažkoks chaosas? Galime jus pradžiuginti – taip tikrai nėra. Kaip ir minėtais ankstesniais atvejais, taip ir kalbant apie paskutinės minutės kelionių pasirinkimą pabrėžtinas informatyvumas. Atostogas besirenkantis asmuo nesijaučia lyg pirkdamas katę maiše. Netgi priešingai – aiškumo nestinga. Be to, jeigu dėl ko nors abejojama, galima susisiekti svetainėje nurodytu telefonu. Viskas vyksta sparčiai, be delsimo, kuris apsunkintų ir pažertų rūpesčių.

Ar kelionė tikrai prasideda nuo planavimo?

Na, o dabar vertėtų kiek „atsukti plokštelę“ ir įvardyti kelionių organizatoriaus portalo ypatumus. Vos tik užsukate, viršutinėje juostoje pasitinka šie punktai: KUR IR KAIP ĮSIGYTI?; TURKIJA; EGIPTAS; NAUJIENOS. Kiek dešiniau yra laukelis „Viešbučio paieška“ bei prisijungimo funkcija agentūrai.

Toliau išrikiuoti pasiūlymai. Galima kartoti ir kartoti žodį „informatyvumas“. Juk tai turi daug reikšmės svarstant, kur traukti per atostogas.

Planavimas – ne pirma stotelė?

Tai, ką aptinkame kelionių organizatoriaus interneto svetainėje, yra išties naudinga. Naudinga įvairiopai. Tai patogumas ir galimybė pamąstyti, ar paslaugos atitiktų kriterijus. Todėl kiek prieštarautina dažnam teiginiui, jog kelionė prasideda nuo planavimo. Paprastai pirmu smuiku griežia paieška. Taip nusistatomi orientyrai, atsiranda aiškesnės gairės, kuriomis vadovaujamasi. Tačiau šiuo samprotavimu nebandome įrodyti, kad prieš keliones neplanuojama.

Optimalus būdas keliauti

Optimalus būdas yra važiuoti automobiliu. Optimalus būdas yra važiuoti autobusu. Optimalus būdas yra važiuoti traukiniu. Optimalus būdas yra skristi lėktuvu. Ir taip toliau. O iš tikro transportas priklauso nuo to, į kokią vietą ketinate vykti. Būtų per drąsu griežtai teigti, jog geriausia yra automobilis ar traukinys.

Na, o jei norite aplankyti kokią tolimesnę šalį, greičiausiai teks skristi. Skrydžiai į Turkiją ar Egiptą itin populiarūs. KidyTour.lt šios šalys nesvetimos. Belieka „nusigriebti“ kokį patinkantį atostogų variantą.