auto nuoma
Kelionės,  Paslaugos,  Transportas

Auto nuoma žiemą: ką reikėtų žinoti?

auto nuomaŽiemą auto nuoma ir panašios paslaugos ypač populiarios. Daugelis žmonių šaltuoju metų laiku nori pakeliauti, aplankyti netolimus kraštus, kituose miestuose gyvenančius giminaičius. Be to, šventiniu laikotarpiu ypač daug svečių iš užsienio, kuriems taip pat praverčia nuomojami automobiliai. Tačiau kai paklausa tokia didelė, naudinga paisyti kelių paprastų taisyklių,

Rezervuokite iš anksto

Svarbiausias žingsnis, kurį privalote padaryti, jei Jus domina automobilio išsinuomojimo galimybė žiemą ar pačiu šventiniu laikotarpiu – tai užsisakymas iš anksto. Prieš nuomodami automobilį, pagalvokite, kokio tipo jis turėtų būti. Tai priklauso nuo automobilio naudojimo paskirties. Pavyzdžiui, jei ketinate kur nors išvykti savaitgaliui dviese ar trise, Jums pakaks nedidelio ekonomiško automobilio. Tuo tarpu jeigu norite šventėms savaitgaliui nukeliauti pas gimines su visa šeima – galbūt Jums reikėtų miniveno, kuriame visi patogiai tilptumėte ir dar būtų vietos lauktuvėms bei dovanoms susidėti.

Taigi, kai jau žinosite, kokio tipo automobilis Jums reikalingas, būtinai pasidomėkite rezervacija. Tai geriausia garantija, kad automobilis Jums reikiamą datą bus laisvas ir galėsite jį pasiimti. Geriausiai rezervaciją patvirtinti užstato sumokėjimu arba sutarties pasirašymu su nuomininku.

Rinkitės patikimą automobilį

Žiema – laikas, kai auto nuoma populiari, tačiau ne visi automobiliai yra mėgstami klientų. Dažniausiai taip yra dėl išskirtinių oro sąlygų šiuo metų laiku. Visi vairuotojai žino, kad lauke paspaudus šaltukui, ne retai, kai už lango tokie orai, automobiliai šiek tiek ožiuojasi ir ne visuomet noriai užsiveda iš pirmo karto. Šventiniu laikotarpiu tokia nemaloni situacija gali būti ypač svarbi, todėl nuomojant automobilį žiemą, pravartu atsižvelgti ir į jo patikimumą šaltuoju metų laiku.

Dažniausiai daugiausia problemų su užvedimu žiema kyla su dyzelinių variklių automobiliais. Jie jautriau reaguoja į minusinę temperatūrą už lango ir dažniau atsisako užsivesti, kai temperatūra nukrinta žemiau nulio ribos. Todėl norint būti tikriems, kad auto nuoma išnuomotas automobilis neapvils, žiemai geriausiai rinktis nuomojamus benzininio variklio automobilius. Be to, jų salonas greičiau įšyla, tad ne tik greitai užvesite automobilį, bet ir keliausite, kai salone šilta bei jauku.