Anglija Lietuva
Kelionės

Nusprendusiems emigruoti į užsienį

Nemažai daliai žmonių, kuriems sunkiai sekasi oriai gyventi Lietuvoje, labai dažnai kyla minčių išvykti į bet kurią kitą užsienio šalį, kurioje yra geresnės darbo perspektyvos. Nedarbas mūsų šalyje yra didelė problema. Ir nors kai kurie žmonės teigia, kad laisvų darbo vietų yra, jie nepagalvoja, kad didžioji jų dalis yra labai prastai apmokamos, todėl gaunamo atlyginio nepakanka patenkinti net pačius pagrindinius žmonių poreikius.

Tai reiškia, kad visiškai natūralu, jog prastai gyvenantys žmonės nori emigruoti ir pabandyti rasti laimę kitoje šalyje. Dažniausia emigrantų šalimi tampa Anglija. Apie tai yra kalbama bene kasdien. Turbūt ne kartą matėte įvairias laidas, kuriose žurnalistai kalbindavo į Didžiąją Britaniją išvykusius mūsų tautiečius. Akivaizdu, kad istorijų yra įvairių. Vieniems pavyksta susikurti geresnį gyvenimą, o kitiems emigracija apkarsta. Bet kuriuo atveju, galima neabejoti, kad tai yra labai gera gyvenimiška patirtis, suteikianti daugiau jėgų, užgrūdinanti ir leidžianti per gyvenimą žengti tvirtesniu žingsniu.

Taigi, jei pastaruoju metu vis dažniau tenka susidurti su finansų trūkumu ir pakankamai prastomis gyvenimo sąlygomis, turbūt ir jūs mąstote apie išvykimą. Jei taip, tuomet Anglija Lietuva kelionės maršrutas galėtų tapti puikiu pirmuoju pasirinkimu. Tai pakankamai netoli esanti šalis, kurioje daugybė mūsų tautiečių kasdien randa begalę darbo galimybių ir didesnį užmokestį.

Be abejo, kai kurie žmonės bijo, kad Anglijoje nepasiseks ir teks grįžti į Lietuvą. Tačiau to baimintis tikrai nereikėtų. Puikiai suprantama, kad pasiseka ne kiekvienam ir ne pirmuoju bandymu. Todėl tikrai neverta nuleisti rankų. Juolab, kad kelionė iki Anglijos trunka labai trumpai ir tai nėra brangus malonumas. Ypač tuomet, kai keliaujame sausuma – pasirinkę mikroautobusus.

Žinoma, galbūt galvojote apie lėktuvus, tačiau tai ne visuomet yra geriausias pasirinkimas. Turbūt žinote, kad pradžioje Anglijoje reikės turėti šiek tiek papildomų santaupų, kurios galėtų padėti išgyventi pirmąsias savaites, todėl lėktuvo pasirinkimas gali būti pernelyg brangus. Tuo tarpu rinkdamiesi Anglija Lietuva važiuojančius mikroautobusus, sutaupysite labai daug turimų pinigų, kuriuos galėsite skirti savo pragyvenimui.