Automobilio nuoma Maltoje
Kelionės

Po Maltą automobiliu

Kai kelionės šiais laikais tokios pigios, skrydžiai kainuoja kartais vos keliolika eurų, viešbučių pasiūla didžiulė, o pietuose orai visuomet geri, tuomet neįmanoma nekeliauti. Taigi, nemažai lietuvių rudenį, pavasarį, kartais net ir žiemą renkasi Viduržemio jūros regionas ir ypač – salas. Ne išimtis ir Malta – viena mažesnių salų šioje jūroje. Kaip geriausia ją pažinti ir kodėl verta pagalvoti apie automobilio nuomą? Mes jums apie tai netrukus papasakosime.

        Automobilio nuoma MaltojeAutomobilio nuoma Maltoje kaip ir visur kitur, yra paprasta. Patogiausia tą padaryti internetu, kai tiesiog pasirenkate, kokio norite automobilio, kelioms dienoms, rezervuojate jį, o atvykę į salą, jau randate savo nusižiūrėtą transporto priemonę jau oro uoste. Arba kitoje vietoje, kurią pasirinkote, kai rinkotės automobilio nuomos paslaugą. Žinoma, galima automobilį išsinuomoti ir vietoje, tačiau rizikuojate negauti jo, ar negauti tokio automobilio, kokio norite. Žinoma, gali būti ir kitos kainos. Todėl rekomenduojame automobilio nuomą internetu. Tuomet ramiai galėsite keliauti į Maltą, žinodami, jog automobilis jūsų jau laukia.

        Iš pažiūros, Malta atrodo visai nedidelė sala. Ar tikrai joje verta nuomoti automobilį? Tikrai taip. Jei norite pamatyti kuo daugiau, turėti laisvės ir jausti nepriklausomybę, automobilio nuoma Maltoje yra tai, ko jums reikia. Automobiliu galima pasiekti įdomiausias salos vietas, taip pat galima nuvykti į atokesnius, ramesnius kurortus. Būtent dėl šių priežasčių keliautojai ir renkasi nuomotis automobilį Maltos saloje. Be to, turėdami automobilį, galėsite vakare nuvažiuoti palydėti besileidžiančios saulės ir ramiai sau sugrįžti, nė negalvodami apie viešąjį transportą.

        Nors sala tikrai neatrodo didelė, tačiau jos pėsčiomis tikrai neapkeliausite. Na, nebent turite daug laiko ir mėgstate nuotykius. Kai kurie žmonės renkasi dviračius, tačiau ne kiekvienas gali įveikti tokius atstumus dvirate transporto priemone. Taigi, automobilio nuoma Maltoje tampa bene logiškiausias variantas.

        Išsinuomojus automobilį, jį galima pasiimti oro uoste, jei pasirenkate tokią paslaugą, o grąžinti galima taip pat į oro uostą. Tai yra labai patogu ir dėl to daugelis keliautojų ir turistų renkasi būtent tokį automobilio nuomos variantą. Turėkite omeny, jog ne sezono metu automobilių nuoma Maltoje bus pigesnė nei vidurvasarį. Galbūt tai jums padės apsispręsti, kada norite šią salą pamatyti? O dar mažesni turistų kiekiai, nukritusios viešbučių kainos…galbūt ruduo yra tinkamiausias metas apsilankyti Maltoje ir pailsėti nuo lietuviškos darganos?