Įvairūs

Butai Vilniuje yra išgraibstomi akimirksniu

Butai VilniujeRasti puikų ir už prieinamą kainą parduodamą butą Vilniuje gali būti pakankamai sudėtinga, jei nežinote į ką visų pirma reikia atsižvelgti. Kadangi Lietuvos sostinė yra greičiausiai besivystantis miestas mūsų šalyje, todėl butai Vilniuje yra labai paklausūs. Juos perka ne tik mūsų tautiečiai, bet ir užsienio šalių piliečiai. Butų medžioklė yra rimtas ir daug pastangų reikalaujantis darbas, kurį atliekant tinkamai, galima labai gerai pasipelnyti.

Suprantama, kad butas yra brangi investicija, todėl būtina skirti laiko kruopščiai analizei ir tiksliam savo turimų lėšų paskirstymui. Didžioji dalis žmonių, kurie ieško buto, dažniausiai ketina patys jame įsikurti. Tai reiškia, kad didelį dėmesį reikia skirti ne tik nekilnojamojo turto kainai, bet ir jo kokybei. Niekas nenorime investuoti kelių šimtų tūkstančių litų į nekokybiškai pastatytą ir suprojektuotą butą, kuriame negalėsime ramiai gyventi ir jaustis patogiai.

Taigi, kaip jau žinote, butai Vilniuje dažniausiai tampa pirkėjų namais, tačiau pasitaiko ir kitokių atvejų, pavyzdžiui, kai butai perkami tam, kad juos vėliau būtų galima išnuomoti ir gauti pasyvias pajamas iš jų nuomos. Tokia nuoma neretai tampa puikiu papildomu pajamų šaltiniu. Tereikia įdėmiai peržvelgti Vilniaus gyventojų statistiką. Jaučiamas akivaizdus gyventojų skaičiaus padidėjimas, nes sostinėje atsiranda daugiau naujų darbo vietų ir yra aukštesnis pragyvenimo lygis.

Straipsnio pradžioje minėjome, kad kiekvienas pirkėjas turėtų žinoti kelis svarbius dalykus, padedančius tikslingai investuoti savo lėšas. Pradėkime nuo to, kad reikia nustatyti, kurioje Vilniaus miesto dalyje butai turi išliekamąją vertę, t.y. ne taip greitai nuvertėja net ir krizės laikotarpiu. Jei norite, kad investuoti pinigai neištirptų vos Lietuvai susidūrus su ekonominiais sunkumais, šis veiksnys yra labai svarbus.

Besirenkantiems butą, patartina orientuotis į naujos statybos namų pasiūlą, o taip pat ir į statinį suprojektavusią ir pastačiusią bendrovę – ne visi nauji daugiabučiai yra patvarūs, todėl geriau devynis kartus patikrinkite, o tik dešimtąjį kartą apsispręskite, kaip iš tikrųjų verta pasielgti. Butai Vilniuje yra gera investicija, jei nepamiršite atsižvelgti į pagrindinius aspektus, kuriuos, beje, visada patartina aptarti su profesionaliais nekilnojamojo turto agentais.