Samsung Galaxy S8 kamera – arčiausiai prie tobulumo

Po milžiniškų nuostolių ir tikro fiasko su Galaxy S7 išmaniuoju telefonu technologijų milžinė Samsung savo gerbėjus ir klientus nustebino tobuliausiu savo kūriniu Samsung Galaxy S8 telefonu, kuris jau dabar vadinamas svajonių telefonu. Šį kartą pakalbėkime apie vieną svarbiausių išmaniojo telefono atributų – kamerą. Kuo ypatinga Samsung Galaxy S8 kamera, kokios jos galimybės ir kodėl su ja fotografuojant gaunasi nepriekaištingos nuotraukos?

Jau praeitas metais Galaxy S7 nustebino itin pažangia kamera, tačiau panašu, kad kompanijai to nepakako, todėl kurdami naują telefono modelį jie pasitelkė visą išmonę ir pažangiausias technologijas. Taigi, žmonės, įsigiję naująjį Samsung Galaxy S8, jame ras ir pagrindinę 12 megapikselių  kemerą su vaizdo stabilizavimu bei greito automatinio fokusavimo technologiją Dual Pixel. Tai reiškia, kad nebereikia vargti, kol sufokusuosite vaizdą ir išgausite norimos kokybės nuotrauką.  O f/1.7 diafragma bei 1,4 mikrono fotodiodai padeda sukurti išties nuostabias nuotraukas net ir tuo atveju, jei apšvietimas nelepina. Samsung Galaxy S8 kamera įamžintos akimirkos gaunasi ypač išraiškingos ir kokybiškos, o tuo tikrai negali pasigirti kiekvienas flagmanas.

O kaip su priekine kamera? Paprastai priekinė kamera savo parametrais būna skurdesnė, todėl ir nuotraukų kokybė džiugina toli gražu ne kiekvieną. Visgi, 8 megapikselių Samsung Galaxy S8 priekinė kamera pirmą kartą per šių išmaniųjų telefonų kūrimo istoriją gavo automatinį fokusavimą ir yra gerokai jautresnė, lyginant su savo pirmtakėmis. Išmanusis automatinio fokusavimo rėžimas padeda telefonui geriau atpažinti ir sufokusuoti veidus, o tai reiškia, kad jokio skirtumo ar nuotrauką fiksuosite asmenukių lazda, ranka, ar bandysite į vieną kardą sutalpinti kelis žmonių veidus, kamera tikrai viską puikiai sufokusuos ir leis sukurti įsimintiną kadrą.

Be to, išmaniųjų telefonų specialistai ir apžvalgininkai pastebi, kad asmenukės, padarytos su Samsung Galaxy S8 tapo gerokai tikslesnės ir ryškesnės, nepriklausomai nuo fotografavimo kampo bei pasirinktos perspektyvos.  Žinoma, kiekvieną nuotrauką galima patobulinti telefone integruotais filtrais. Tad fotografijos mėgėjai šiuo flagmanu tikrai nenusivils ir liks maloniai sužavėti.

Daugiau informacijos telefonams.lt

Panašūs straipsniai:
 
Amazonas Silk Traveller ocean (blue-blue) Travel Hammock, 220×140 cm, 150 kg
 
Lenovo IdeaPad Legion Y720 i7-7700HQ/8GB/128GB SSD+2TB HDD/NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB DOS Black Nešiojamas kompiuteris
 
BISSET BSBE13RISX03BX
 
Viamare SUP Paddle, Alu/Carbon, 180-220 cm
Facebook Twitter

About admin