Transportas

Pirelli vasarinės padangos

padangosPirelli Scorpion Verde – visureigių vasarinės padangos, pasižyminčios padidintu pravažumu. Pirelli Scorpion Verde padangų modelis užtikrina puikią trauką, komfortą ir saugumą ant bet kokių kelių paviršių. Specialus gumos mišinys ir optimizuotas protektoriaus dizainas užtikrina iki 20 proc. mažesnį pasipriešinimą riedėjimui, todėl sumažinamos kuro sąnaudos ir išmetamas CO2 kiekis. Unikaliai laipsniškai išdėstyti padangos protektoriaus blokai sumažina triukšmo lygį ir padidina važiavimo komfortą. 4 platūs išilginiai protektoriaus grioveliai padidina padangos sąlytį su kelio danga ir suteikia gerą vandens pašalinimą iš padangos, todėl apsaugo nuo praslydimmo pavojaus ant šlapios kelio dangos. Šoniniai grioveliai išdėstyti taip, kad užtikrintų važiavimo stabilumą manevruojant ir posūkiuose.

Pirelli P Zero Nero – vasarinės padangos, užtikrinančios maksimalų važiavimo našumą. Asimetrinis Pirelli P Zero Nero protektoriaus raštas ir platūs grioveliai užkerta kelią deformacijai ir užtikrina geresnį sukibimą bei didesnį komfortą važiuojant dideliais greičiais. Dar vienas svarbus Pirelli P Zero Nero padangų modelio privalumas – plieniniai diržai, kurie suteikia padangai papildomo tvirtumo ir atsparumo. Specialus protektoriaus junginys su siliciu ir juodu anglies pluoštu savo sudėtyje užtikrina puikią veiklą ant visų kelių paviršių ir lėtesnį padangos dėvėjimąsi.

Pirelli P7 Cinturato – dar vienas puikus Pirelli gamintojo vasarinių padangų modelis. Šios Pirelli vasarinės padangos pritaikytos galingų automobilių poreikiams. Agresyvus asimetrinis protektoriaus raštas užtikrina puikias sukibimo savybes tik su sausa tiek su šlapia kelio danga. Pirelli P7 Cinturato vasarinės padangos pasižymi mažesniu pasipriešinimu riedėjimui ir gerąsias savo savybes atskleidžia ant šlapios dangos, greituose posūkiuose ir stabdant. Važiavimas su šiomis padangomis tampa kaip niekad saugus.

Pirelli P6000 – lengvųjų automobilių vasarinės padangos, pasižyminčios puikiomis sukibimo savybės ir saugiu važiavimu ant šlapios kelio dangos. Unikalaus dizaino banguotas protektoriaus raštas sumažina trintį, todėl padangos pasižymi ilgesniu tarnavimo laiku ir mažesnėmis kuro sąnaudomis. Optmizuotų protektoriaus blokų dėką, sumažinamas važiavimo keliamas triukšmas taip užtikrinant didesnį komforto lygį. Pirelli P6000 vasarinės padangos pasižymi puikiomis stabdymo, įsibėgėjimo ir sukibimo charakteristikomis.