Įvairūs

Kodėl verslui reikalingas asmeninis buhalteris?

imones buhalterisLietuva – ne tik auksarankių, tačiau ir verslininkų šalis. Vis daugiau žmonių suvokia, kad reikia gyvendinti savo idėjas, kadangi šioje šalyje tikrai suteikiamos patrauklios galimybės pasiekti savo norus. Tiesa, jeigu norite, kad viskas būtų kokybiškai, tokiu atveju reikia samdytis profesionalus, kurie gali garantuoti, kad jų atliekamos paslaugos bus tokios, kad padėtų sėkmingai vystyti veiklą. Buhalteriai yra tie asmenys, kurie dirba visose įmonėse ir beveik vykdant bet kokio pobūdžio veiklas. Paprasčiausiai finansų tvarkymas ne tik užtikrina, kad visi mokesčiai bus sumokėti valstybei, tačiau tuo pačiu ir verslą vykdantis asmuo žinos, kaip galima pasiekti geresnių rezultatų. Jeigu norite pradėti verslą, kur bus parduodami sunkvežimių aksesuarai – net ir tokiu atveju reikia asmens, kuris tvarkytų finansus. Elektroninės parduotuvės to taip pat reikalauja.

Ar buhalterį gali pakeisti programos?

Kol vieni mano, kad asmeniniai buhalteriai yra tiesiog būtini, tuo tarpu kiti galvoja, kad galima paprasčiausiai nusipirkti programą, kurios veikimo principas yra gana paprastas ir nesudėtingas. Tiesa, reikia akcentuoti, kad minimos programos buvo sukurtos tam, kad jomis galėtų naudotis profesionalūs buhalteriai. Paprasčiausiai, jie turi reikalingas žinias, o programos padės kur kas greičiau pasiekti geresnių rezultatų. Kadangi programų kūrėjai labai dažnai akcentuoja, kad jų veikimo principas yra paprastas – žmonės mano, kad paprasčiausiai ją įsigys ir visi darbai bus atliekami greitai bei kokybiškai. Tai nėra visiška tiesa. Profesionalūs buhalteriai visus darbus atlieka nuodugniai, detaliai ir siekdami pagerinti rezultatus.

Ar verta samdyti buhalterį pagal darbo sutartį?

Šiuo metu Lietuvoje intensyviai plinta darbas nuotoliniu būdu arba laisvai samdomo asmens darbas. Vakarai jau seniai propaguoja šią praktiką ir pagaliau galima džiautis, kad Lietuvoje tai irgi tampa vienu populiariausiu pasirinkimu. Taigi, vietoj to, kad samdytumėte buhalterį pagal darbo sutartį, mes jums rekomenduojame pasinaudoti profesionalų kompanijų, kurios vienija buhalterius, paslaugomis. Tai vis dažniau pasirenkamas variantas Lietuvoje. Galbūt suvokę pliusus ir jūs sugebėsite pasirinkti teisingai. Net ir sunkvežimių aksesuarai parduodami elektroninėse prekybos vietose „reikalauja“ buhalterio.

  1. Tai kur kas pigesnė galimybė gauti lygiai tokias pačias kokybiškas paslaugas. Paprasčiausiai pasisamdžius kompaniją neteks investuoti į samdomo asmens mokesčius. Tai reiškia, kad tiesiog sumokėta už atliekamas paslaugas. Akivaizdu, kad tai nepalyginamai pigesnis variantas.
  2. Komandoje dirba labai daug buhalterių, kurie kvalifikuojasi kiek skirtingose srityse. Tai reiškia, kad jeigu iškils kokia nors problema – ją bandys išspręsti ne vienas asmuo, o visa jų komanda. Kuo daugiau galvų – tuo geresnius rezultatus pavyks pasiekti.
  3. Žinoma, akivaizdu ir tai, kad kompanijose dirbantys asmenys nuolatos ir kur kas intensyviau tobulėja, stengiasi sužinoti ką nors naujo.
  4. Taip pat jums bus suteikiamas asmeninis buhalteris, kurio darbas visada jums padėti ir atsakyti į visus klausimus. Žinokite, kad turite tokią galimybę ir drąsiai kreipkitės bet kada, kai tik iškyla šis poreikis.

Žinoma, jeigu norite tikrai kokybiškai savo paslaugas atliekančio asmens, tokiu atveju teks investuoti laiko jo ieškant. Visgi, viskas yra įmanoma.