Thomas Pet & Family Aqua+
Namams

Reguliarūs namų ruošos darbai

Labai svarbu pasirūpinti, kad jūsų gyvenamasis būstas būtų valomas ir prižiūrimas reguliariai. Nors tai daugeliui žmonių yra labai nemaloni užduotis, kuri įprastai atliekama per prievartą, vis dėlto, tai yra neišvengiama, jei norite savo namuose jaustis labai jaukiai ir komfortiškai. Ką jau kalbėti apie tai, kad reguliarus namų tvarkymas padeda sumažinti įvairių alergijų ir kitų sveikatos sutrikimų riziką.

Be abejo, jei iki šiol tvarkydavotės tik vos kartą per mėnesį, greičiausiai jums neužtekdavo ir visos dienos, todėl kuo toliau, tuo labiau nutolinate savo būsto tvarkymo darbus. Tačiau tokių nepatogumų galima išvengti, jei namai tvarkomi bent kartą per savaitę – per tokį laikotarpį įprastai nei vieno iš mūsų būstas nespėja tapti labai netvarkingas.

Kita vertus, jei turime naminių augintinių, kurie nemenkai šeriasi, tuomet susiduriame su visiškai kitokia situacija. Tokiu atveju tvarkytis tenka kur kas dažniau, jei norime, kad mes ir mūsų šeimos nariai galėtų jaustis labai komfortiškai ir nekentėtų dėl alergijos ir kvėpavimo takų sutrikimų.

Žinoma, galite sakyti, kad jums yra labai sudėtinga surinkti visus savo šuns ar katės paliekamus plaukus – ypač tuomet, kai namuose yra nemažai kilimų. Tačiau tai nėra problema, kurią būtų sudėtinga išspręsti. Atsakymą gali pateikti Thomas Pet & Family Aqua+ plaunantis dulkių siurblys su vandens filtru.

Šis dulkių siurblys pasižymi labai dideliu efektyvumu ir funkcionalumu. Jei pastarąjį modelį lygintume su įprastiniais dulkių siurbliais, privalumų sąrašas būtų nepalyginti didesnis. Thomas Pet & Family Aqua+ siurblys suteikia galimybę paviršius valyti tiek sausai, tiek ir šlapiai, todėl nei vienas naminius gyvūnus auginantis vartotojas nesusidurs su jokiais sunkumais bandant pašalinti daugybę plaukų – tiek nuo grindų, tiek ir nuo namuose esančių baldų. Jau nekalbant apie labai naudingą galimybę, padedančią išvalyti dėmes.

Ir, be abejo, tai tik vienas iš daugelio pavyzdžių. Todėl jei norime, kad mūsų namų ruošos darbai būtų atliekami reguliariai ir labai nesudėtingai – turime į pagalbą pasitelkti kuo modernesnes ir efektyvesnes būsto priežiūrai skirtas priemones.