Pica į namus
Maistas

Pica į namus – ar verta?

Pica į namusPicos užsakymas į namus l- labai išpopuliarėjusi paslauga. Ji tinka visiems, kas tik yra alkanas ir neturi noro kažko pats gamintis. Be to, picos į namus labai tinka, kai pasikviečiame draugų ir kažką kartu norime suvalgyti. Arba kai tiesiog norisi kažko sotaus, kas greitai užpildytų skrandį, tuomet taip ir norisi susiversti visą ar bent pusę picos. Tad kam kažkur eiti, ieškoti picerijos, jei galima tiesiog užsisakyti į namus ir mėgautis pica, nė neiškeliant kojos iš namų?

                  Iš tiesų, picą užsakyti į namus labai paprasta. Žinoma, jos iškart negausite, praeis laiko kol ją pagamins ir atveš, bet greičiausiai tai bus greičiau, nei pačiam eiti į piceriją Panevėžyje ar kitame mieste ir atsisėdus laukti, kol jums pica bus pagaminta. Dažniausiai picerijų valgiaraščius galima rasti internete, todėl galite nesunkiai pamatyti, kokias picas ji siūlo ir išsirinkti sau tinkamą ir patinkančią. Dauguma picerijų siūlo rinktis iš bent keliolikos skirtingų picų, tarp jų ir vegetariškų, ir su mėsa, ir su grybais. Be to, už nedidelį papildomą mokestį galima gauti picą su papildomais priedais – svogūnais, grybais, paprika, jalapeno pipirais ar kitais. Jei tik norite sotesnės picos ar su papildomu skoniu, būtinai užsisakykite picą su priedais. Sumokėsite šiek tiek daugiau, tačiau tai gali būti tikrai verta.

                  Užsisakę picą į namus, būsite informuoti, kada pica bus pristatoma. Įprasta picų išvežiotojui palikti arbatpinigių, na, nebent jis gerokai, tuomet galima ir apsieiti be to. Vis dėl to, picą į namus gauti yra tikrai smagu. Deja, pica, kol iki jūsų atkeliauja, kiek atvėsta. Tad jei norite karšto maisto, eikite į piceriją patys.

                  Jei gyvenate ne didžiausiuose Lietuvos miestuose, nesijaudinkite. Šiais laikais pica į namus Panevėžyje ir kituose miestuose taip pat pristatoma. Tereikia susirasti internete svetainę picerijos, kuri siūlo picos į namus pristatymo paslaugą. Dažniausiai atvežimas kainuoja labai nedaug ar visai yra nemokamas. Todėl kartais net yra pigiau užsisakyti picą į namus, nei pačiam savo automobilio važiuoti iki picerijos. Pasinaudokite šia paslauga, galėsite džiaugtis, kiek mažai pastangų reikia, norint skaniai ir sočiai pavalgyti. Taigi, susirandate picų tiekėja, skambinate ir netrukus jau turėsite picą namuose.