Namams,  Paslaugos

Perkraustymo paslaugos: kodėl kokybė svarbiau už kainą?

perkraustymaiKėlimasis iš vienos vietos – visiškai normalus reiškinys šiuolaikinėje visuomenėje. Žmonės kraustosi ne tik iš vienų namų į kitus, ne tik iš biurų į naujus biurus, bet ir į kitas valstybes. Tai jau vadinama migracija, ir reiškinys yra kitoks, tačiau visgi kraustytis, migruoti ir keisti gyvenamąją, darbo vietą yra populiaru. Žmonėms, besikraustantiems Lietuvoje, padeda specialios įsikūrusios įmonės, kurių pagrindinės teikiamos paslaugos – būtent kraustymo paslaugos.

Kaip išsirinkti patikimas paslaugas teikiančią įmonę?

Šiandien susiklostė gana įdomus fenomenas: esame žinių visuomenė, tad prieš pirkdami kažkokią prekę ar paslaugą, būtinai internete pasidomime, kas ir kaip, kad netektų pirkti katės maiše. Kalbant apie įmonių teikiamas paslaugas, reikia labai kruopščiai atsirinkti ir išsirinkti ne tas įmones, kurios susikūrė gražiausią reklamą ar tinklalapį, bet tokias, kurios teikia iš tiesų kokybiškas mums kartais gyvybiškai svarbias paslaugas.

Taigi ir prieš renkantis perkraustymo paslaugas teikiančią bendrovę, siūlome pasidomėti, kokie paslaugų įkainiai, kiek laiko tam tikra įmonė jau veikia, kuo ji išskirtinė iš analogiška veikla užsiimančių įmonių ir kokiais nuveiktais darbais gali pasigirti, ar turi rekomendacijų iš patenkintų klientų ir taip toliau. Žemiausia paslaugų kaina šioje rinkoje žavėtis neverta – darbai bus atliekami atmestinai, nekokybiškai, o juk kraustantis svarbu neskubėti ir optimaliai apsaugoti turtą.

Kodėl svarbu patirtis?

Sakysite, kas čia ypatingo supakuoti daiktus į dėžes, juos nunešti iki automobilio ir pervežti. Bet reikėtų nepamiršti, kad egzistuoja ir didelių gabaritų, ypatingo transportavimo sąlygų poreikį turintys daiktai, baldai, kuriems reikia ir specialių pakavimo medžiagų, ir specialių žinių, ir įgūdžių. Be to, prie kai kurių namų yra ypač sunku privažiuoti, dėl siaurų laiptų sudėtinga didelių gabaritų daiktus nunešti žemyn, todėl jau vien dėl šių priežasčių kraustymosi nereikėtų patikėti bet kam.

Kokie vidutiniai įkainiai šiandien vyrauja rinkoje?

Perkraustymai Vilniuje vidutiniškai kainuoja nuo 30-40 Lt už valandą, kai dirba vienas krovėjas-pakuotojas. Atitinkamai kainos kyla priklausomai nuo krovėjų kiekio ir nuo transporto poreikio. Kroviniams pervežti skirtą mikroautobusą valandai išsinuomoti galima už maždaug 40-50 Lt ir daugiau, tačiau į šią kainą neįskaičiuojamos kuro sąnaudos.