Džiovyklių remontas Vilniuje

Užduotys, kurios atsiranda gimus vaikeliui

Kiekvieni būsimi tėveliai nekantrauja, kol pasaulį išvys jų naujagimis. Tačiau su vaikeliu taip pat padidėja ir atsakomybių skaičius. Gyvenimas tampa visiškai kitoks nei buvo iki tol, todėl reikia nusiteikti, kad nebus paprasta ir lengva. Pateiksime jums keletą sričių, kurioms teks skirti labai daug laiko.

Vaikelio priežiūra

Nors sakoma, kad pirmąjį mėnesį naujagimis daugiausiai laiko praleidžia miegodamas, neapsigaukite. Taip būna tikrai ne visuomet. Kiekvienas naujagimis yra labai skirtingas. Galbūt jums pasiseks ir jūsų vaikelis miegos pakankamai ilgai. Tuo tarpu kitiems gali tekti susitaikyti, kad vaikelis miegos retai, todėl didžiąją dalį laiko reikės jį prižiūrėti – maitinti, prausti, sūpuoti, nešioti ir kt. Tai atims labai daug jūsų laiko.

Maisto gamyba

Maistą gaminti bus kur kas sudėtingiau. Kadangi tuo pačiu metu reikės prižiūrėti ir savo vaikelį, maisto ruošimas bus ilgesnis ir sunkesnis. Jei vaikelį maitinsite ne pienu, o mišinukais – reikės dar labiau pavargti. Jau nekalbant apie buteliukų ir kitų vaikeliui skirtų priemonių reguliarų plovimą ir kaitinimą verdančiu vandeniu.

Drabužėlių skalbimas

Jei iki gimstant vaikeliui per savaitę savo skalbimo mašiną įjungdavote daugiausiai du kartus, o įprastai tai darydavote tik kartą, tuomet šį skaičių padauginkite bent iš trijų ar keturių kartų. Drabužėlius skalbsime beveik kiekvieną dieną, todėl nusiteikite, kad teks susitaikyti su aplink jus ilgą laiką džiūvančiais skalbiniais. Žinoma, šį klausimą galima išspręsti ir šiek tiek kitaip. Jei įsigysite džiovyklę, tuomet išskalbtus drabužėlius išdžiovinsite kur kas greičiau. Be abejo, jei nuo dažno naudojimo ji suges, jums pagelbės džiovyklių remontas Vilniuje.

Namų ruoša

Auginant vaikelį, namai turi būti labai švarūs. Jokiu būdu nereikėtų palikti dulkių – tai gali kelti alergiją ir sausinti patalpų orą. Reguliarus namų tvarkymas yra būtinas, todėl pasiruoškite tam skirti daugiau savo laiko.

Kita vertus, jei darbus pasiskirstysite po lygiai, viskas taps kur kas paprasčiau ir bus įgyvendinta greičiau. Todėl apgalvokite kiekvieną iš minėtų sričių ir aptarkite tai su savo antrąja puse. Ruoškitės į šį pasaulį atkeliaujančiam stebuklui ir įvairiems papildomiems darbams, kuriuos reikės atlikti.

Panašūs straipsniai:
 
Asus VivoBook X541UA Black Chocolate, 15.6 “, HD, 1366 x 768 pixels, Gloss, Intel Core i3, i3-6006U, 4 GB, DDR4, HDD 1000 GB, 5400 RPM, Intel HD, Super-Multi DL 8x DVD+/-RW, Windows 10 Home, 802.11 b/g/n, Bluetooth version 4.0, Keyboard language English,
 
LG F2J5WN3W skalbimo mašina
 
ASUS UX360CA Zenbook Flip 13.3“ Core M 8GB 256GB SSD Windows
 
Nokia 130 (2017) 1.8 “, TFT, 120 x 160 pixels, 4 MB, 0.008 GB, microSD, Dual SIM, Mini-SIM, Bluetooth, 3.0, USB version microUSB 2.0, Built-in camera, Main camera VGA MP, 1020 mAh, 4.84 cm, 11.15 cm, 1.42 cm, Warranty 24 month(s)
Facebook Twitter

About Key