Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Keliaukite su baidarėmis ir pajuskite ryšį su gamta

baidarėsKeliauti baidarėmis yra iš tiesų labai įdomu – jūs turėsite galimybę pamatyti gilų Jūros, Akmenės, Minijos, ar kokios nors kitos Lietuvoje esančios upės slėnį, pamatysite daug nuostabių gamtos stebuklų, pavyzdžiui, įspūdingai žaliuojančius ąžuolus arba retus augalus, kurių tikrai nerasite mieste. Vadinasi, kai kitą kartą turėsite laisvą savaitę ar tiesiog savaitgalį, tikrai turėtumėte užsukti į Žemaitiją, kur galite smagiai pasiplaukioti baidarėmis. Tai padaryti nesunku, kadangi čia dirba profesionalūs baidarių nuomotojai, kurie jums ne tik pasiūlys naujausias ir patogiausias baidares, tačiau taip pat išrinks jums maršrutą pagal jūsų norus bei parūpins vietą, kur galėtumėte apsigyvendinti.

Baidarės – tai tikrai linksmas nuotykis tiek ir su draugais, tiek ir su visa šeima. Geriausiai tai įrodo ir internete esantys komentarai, pasakojimai, nuotraukos. Baidarės ir jų įmanomi maršrutai yra surašyti tinklapyje, tad jūs galėsite iš anksto susiplanuoti savo kelionę bei pasirūpinti, kad ir jūsų vaikams būtų labai linksma, kadangi stovyklavietėse gali būti rengiami žaidimai, taip pat yra ir erdvių žaidimų aikštelių.

Jūros upė yra viena iš įspūdingiausių visoje Lietuvoje, ne tik Žemaitijoje. Taip yra todėl, jog tai vingiuota, didinga upė, turinti savyje nepaprastai daug gamtos grožio – gilūs slėniai, piliakalniai, upės šlaitai ir dideli nuolydžiai. Vadinasi, čia baidarės tampa puikiausia pramoga tiems, kurie mėgsta daug nuotykių, kadangi Jūros upėje yra tiesiog pašėlusių maršrutų. Tačiau tiems žmonėms, kurie nemėgsta pernelyg daug veiksmo ir norėtų tiesiog ramiai paplaukioti vandenyje – čia taip pat bus ką veikti. Tuo pasirūpins baidarių nuomos specialistai, kurie gali jums ne tik parinkti geriausią iš šiuo metu esamų maršrutų, bet ir taip pat sukurti unikalų maršrutą pagal jūsų poreikius.

Turėdami tai omenyje, jūs galite jaustis ramūs ir saugūs. Būkite užtikrinti, kad savaitgalis su baidarėmis bus pačios geriausios jūsų atostogos per ilgą laiką. Tiesiog užsukite į interneto tinklapį ir peržiūrėkite nuotraukas bei pasakojimus – įsitikinsite, kad baidarės yra puikiausia pramoga vasaros sezono metu ir ne tik.

Panašūs straipsniai:
 
Gigabyte Low Profile NVIDIA, 4 GB, GeForce GTX 1050 Ti, GDDR5, PCI Express 3.0, DVI-D ports quantity 1, HDMI ports quantity 2, Memory clock speed 7008 MHz
 
Benq ZOWIE XL2546 24.5 “, TN, FHD, 1920 x 1080 pixels, 16:9, 1 ms, 320 cd/m², Black
 
Samsung HW-MS6500/EN Namų kino sistema
 
Canon CA-110/CA-110E Kintamosios srovės adapteris/maitinimo šaltinis – Nauja, be pakuotės(BULK)