Finansai

Paskolų rūšys

paskolosYra kelios taisyklės paskoloms gauti, pats svarbiausias dalykas, kad būtumėte dirbantis asmuo, kuris gauna pastovias pajamas, t.y. atlyginimą, dar svarbu turėti teigiamą kredito istoriją. Jeigu anksčiau esatę skolinėse, bet laiku grąžinote paskolą ar kreditą, tai neturi sukeltų jums problemų, bet jeigu esate vėlavę grąžinti paskolą, nesumokėjote delspinigių arba dabar esatę skolingi, tuomet iškyla rizika negauti paskolos. Dabar aptarsime kelias populiariausias paskolų rūšis.

Sms kreditas tai paskolos gavimas pasinaudojant telefonu. Užtenka išsiųsti sms žinutę dėl paskolos ir per kelias minutes gausite patvirtinančią žinutę su džiugia arba liūdna naujiena. Kaip minėjome sms kreditas anksčiau, jeigu atitinkate visas kelias sąlygas, tai galėsite greitu metu papildyti savo piniginę, sms kreditas tikrai populiarus ir naujas būdas, atrodo keista, bet tikrai sms žinute galima gauti pinigų, nereikia net rašyti draugams ir jų prašyti pagalbos.

Greita paskola paslauga viena iš greičiausių būdų gauti pinigų, kai jų reikia. Tokią paskolą galima gauti internetu, sms žinute, greitųjų kreditų biure, pašto ar net maximos informacijos skyriuje. Užtenka pateikti paraišką, galima raštu ar elektroninių būdu. Maždaug per 15 minučių praneš greita paskola jums apie atsakymą. Pinigai pervedami į jūsų asmenį sąskaitą, kurią tiesiog nurodėte užklausoje. Tai viena iš paskolos rūšių, kurios pagalba greitai galite gauti norimą pinigų sumą.

Paskolos internetu tai gavimas pasinaudojant elektroniniu būdu. Užtenka susirasti kokią nors kredito bendrovę, užsiregistruoti jų svetainėje, pasirinkti norimą sumą bei paskolos laikotarpį, užpildyti savo duomenis ir nusiųsti paraišką. Gavę jūsų užklausimą, kartais paskambina konsultantai prašydami patikslinti kai kuriuos jūsų duomenis, jeigu atitinkate keliamus kriterius, jūsų žiniai laukia džiugi žinia.

Verslo paskolos, retas verslas apseina be investicijų. Jeigu jau sugalvojote pradėti verslą, jums tiesiog reikia pajamų startui. Vieni investuoja savo sautaupas. O ką daryti, kurie neturi atliekamų pajamų? Išeitis viena – kreiptis į banką dėl verslo paskolos. Tokiu būdu gausite pinigų pradiniam kapitalui ir galėsi kurti verslą. Taip pat yra privačių finansų bendrovių, kurios irgi teikia tokias paslaugas.

Nu va, aptariame populiariausias paskolų rūšis: sms kreditas, greita paskola, paskolos internetu, verslos paskolos. Tikimės padėjome jums sužinoti kažką naujo.