Namams

Kaip įrengti klasikinio stiliaus namus?

LangaiJei esate vyresnio amžiaus, nesate didelis naujovių mėgėjas ir norite, kad jūsų namai būtų prabangūs bei jaukūs, jums puikiai tiks klasikinis stilius. Klasikinio stiliaus namai atrodo išties dekoratyviai. Jei ir jūs ir norite gyventi klasikinio stiliaus namuose, šis straipsnelis kaip tik jums. Savaime suprantama, apie klasikinio stiliaus ypatybes galima kalbėti labai daug, tačiau pateiksime tik pagrindines šio stiliaus gaires. Klasikinis stilius tinkamas tiek jauniems, tiek vyresniems žmonėms, viskas priklauso nuo jūsų požiūrio į stilių ir dizainą. Vieniems patinka klasikiniai baldai, drabužiai, o kitiems – modernūs.

Jei norite, kad jūsų namuose vyrautų klasikinis stilius, mediniai langai bei durys yra idealus pasirinkimas. Įrenginėjant namus šiuos stiliumi puikiai tinka ir plastikiniai langai bei durys, tačiau pirmenybę vertėtų teikti mediniams gaminiams jau vien dėlto, jog namai, kuriuose yra mediniai langai bei durys, atrodo kur kas jaukiau.

Jei jau nusprendėte, kad jūsų namuose bus mediniai langai ir durys, verta žinoti, jog tokiu atveju, didžiąją baldų dalį turėtų sudaryti mediniai baldai. Medis, kaip žaliava, yra neatsiejamas nuo klasikos. Kasmet medinių baldų gamybai sunaudojama labai daug medienos, tai yra viena iš labiausiai klestinčių baldų rūšių. Mediniai baldai yra ir kokybiški, ir ilgaamžiški, jų nereikės keisti kiekvieną sezoną.

Kalbant apie klasikinio stiliaus namus, dera pasakyti, jog juose ne tik puikiai atrodo mediniai langai, durys ar baldai, bet ir būtina atkreipti dėmesį ir į langų uždangalus. Nors klasikinio stiliaus namams idealiai tinka aukštos kokybės užuolaidos, dera pabrėžti, jog roletai ar žaliuzės kai kuriuose šių namų patalpose (virtuvėje ar darbo kambaryje) taip pat gali tapti ne tik gražiu, bet ir praktišku pasirinkimu (roletų ar žaliuzių dėka galėsite reguliuoti šviesos kiekį, patenkantį į virtuvę ar darbo kambarį).

Klasikinio stiliaus namams svarbu ne tik langų ar durų išdėstymas, langų uždangalų parinkimas, bet ir spalvos. šio stiliaus namuose turėtų dominuoti natūralios spalvos, t.y. tokios spalvos, kurias kasdien galime išvysti gamtoje.  Klasikinio stiliaus namus būtiniai pagyvinkite aukštos kokybės interjero detalėmis.