Namams

Kaip išsirinkti geriausią dušo kabiną

Dar ne taip senai dušo sienelės buvo laikomos prabanga ir buvo daugelio žmonių svajonė. Tačiau, šiais laikais, kai yra daromas kapitalinis namų remontas dažnai žmonės vietoje banalių vonios kambarių pasirenka dušo kabinas arba dušo sieneles. Skirtumas tarp kabinos ir dušo sienelės pagrinde yra konstrukcija. Dušo kabinos komplektacija yra sudaryta iš sienelių, durelių, dugno ir stogelio. Kampas tai yra paprasta konstrukcija be stogo, o kartais ji būna be dugno. Vandens srovės, kurios teka per kūną nuplauna dienos nuovargį, suteikia daugiau energijos. Namuose esantis krioklys niekada nepraras savo populiarumo ir vertės. O realybėje bute ir greitas mūsų gyvenimo tempas turi dar daugybė įvairiausių privalumų. Šiais laikais viena iš madingų tendencijų yra dušo zonos įrengimas, kai yra naudojamas dušo kampas. Toks kampas tai yra konstrukcija, kuri aptveria zoną, kurioje yra atliekamos vandens procedūros. Jos neturi jokio dugno ir labai dažnai jos neturi galinių sienelių. Jų forma priklauso nuo dugno formos, ji gali būti kvadratinė, stačiakampė ir pusiau apvali. Klasikiniai dušo kampai turi reguliuojamą profilį arba vandenį surenkantį užpildą, kuris užtikrins, kad būtų surenkamas vanduo ir jis būtų išliejamas. Tam, kad būtų aptveriamas dušas gali būti naudojamas labai tvirtas stiklas. Taip pat gali būti naudojamas polistirolis, kuris yra pigesnis, tačiau nuo labai ilgo naudojimo netenka savo permatomos išvaizdos ir tampa labai nykus. Todėl geriau pirkti matinę, plastikinę užtvarą.

Stiklinės panelės, kurios yra skirtos aptvėrimui būna 8 mm storio, jos gali būti matinės, permatomos, su įvairiais piešiniais, bei jis gali būti tamsinamas. Tokios panelės yra ilgaamžiškesnės, tiesa jų kaina yra šiek tiek didesnė. Kai kurie gamintojai pateikia stiklines pertvaras apdorojimui, tokiu būdu nesusidaro jokios kalkės. Naudojamos tarpinės garantuoja labai aukštą konstrukcijos sandarumą. Kiekvienoje dušo konstrukcijoje yra tam tikros nemobilios detalės tai yra dušo sienelės ir žinoma mobilios detalės tai yra dušo durys. Modifikuotų dušo kampų durų yra pakankamai daug, jos gali atsidaryti įvairiais būdais, tai yra jos gali būti slankiojančios arba jos gali atsidaryti klasikiniu būdu. Priklausomai nuo to kokia yra durų konstrukcija. Atitinkamai, slankiojančios durys gali būti sudedamos. Visos jos gali turėti savo privalumus ir trūkumus, kai kurios gali sutaupyti jūsų vonios kambario erdvę, o kai kurios yra labai patogiai naudojamos. Pavyzdžiui, kai kurios dušo durys gali sutaupyti labai daug jūsų vonios kambario vietos, tačiau joms yra reikalinga speciali priežiūra.

Visos dušo kabinos dalys, tiek dugnas, dušo sienelės ir durys gali būti parduodamos atskirai, todėl jūs galite surinkti savo dušo konstrukciją, kuri bus unikali ir idealiai įsipaišys į jūsų vonios kambario interjerą. Jos gali puikiai tikti ir voniai, kuri yra klasikinė ir net minimalistinio stiliaus voniai. Dušo sienelės, kurios yra naudojamos šiuolaikiškų vonių interjere, jos labiau tinka, kai yra organizuojamos įvairios dušų konstrukcijos. Sienelės yra derinamos su dušo kanalais ir įvairaus gylio ir gabaritų dugnais. Jie gali turėti karkasą arba gali neturėti jokio karkaso. Dušo sienelės yra gaminamos naudojant matinį arba permatomą stiklą, taip pat gali būti naudojamas ir plastikas, kuris yra prižiūrimas labai paprastai. Daugelis modelių yra papuošimai piešiniais ir įvairiais raštais. Šių sienelių privalumas yra tas, kad jos padės jūsų patalpas paversti ne tik jaukiomis, tačiau ir patogiomis. Jos tiesiog idealios jei vonios kambaryje yra labai mažai vietos.