Namams

Ką būtina žinoti renkantis lovą

Lovos,tai baldai, kuriuose praleidžiame daugybę laiko – bene trečdalį gyvenimo. Būtent todėl itin svarbu išsirinkti tinkamą baldą ir žinoti tam tikrus dalykus apie jo padėtį namuose ir kambaryje. Pateikiame keturis patarimus, į kuriuos verta atsižvelgti, norint tinkamai pailsėti ir išsimiegoti.

  1. Medžiaga. Yra žmonių, kurie gali miegoti ant bet kokio baldo, kad ir ant senos lovos, kurios spyruoklės yra taip susidėvėjusios, jog girgžda vos pasisukus į kitą šoną. Tačiau yra ir tokių, kuriems itin svarbu, kad lova būtų tvirta, didelė ir patogi. Atsižvelgdami į savo poreikius ir finansines galimybes išsirinkite geriausią baldą. Verta prisiminti, kad perkant lovą per daug taupyti nereikėtų – juk tai, kaip ir minėjome, baldas, kuriame praleisite didelę savo gyvenimo dalį.
  2. Pagalvės minkštumas ar kietumas. Didžiulę įtaką miego kokybei turi ir pagalvės. Atsižvelgdami į tai, kas jums patogu, rinkitės minkštas, žąsų plunksnomis kimštas pagalves, arba kaip tik – priešingai – modernias, kietas pagalves, su kurių pagalba nugaros ir kaklo padėtis visą naktį išliks stabili.
  3. Lovos vieta namuose. Jei turite daugiau erdvės ir daugiau kambarių, nedvejodami įkurkite atskirą miegamojo erdvę. Tai turėtų būti kambarys, kuriame nebūtų daug baldų, o ypač elektroninių prietaisų – televizoriaus ar kompiuterio. Dėl geresnės miego kokybės patartina ir telefonus laikyti kitoje patalpoje –  ryte galite naudoti įprastą laikrodį-žadintuvą. Jei erdvės namuose nėra itin daug ir lova stovi patalpoje, kuri dieną virsta svetaine ar darbo kambariu, verta apsvarstyti vietos išplanavimą taip, kad lova būtų kuo toliau nuo jau minėtų elektroninių prietaisų. Tokiu būdu užsitikrinsite geriausią poilsio kokybę.
  4. Lovos padėtis kambaryje. Jei domitės rytų filosofija, verta atkreipti dėmesį į kelis Feng Shui patarimus. Pirmiausia, nestumkite lovos prie pat sienos ar lango: manoma, kad prieiti prie lovos turi būti galima iš abiejų pusių – kitaip visą gyvenimą gali tekti miegoti vienam. Taip pat, kalbant apie lovos padėtį, nerekomenduojama jos statyti tiesiai prieš duris – tai ženklas, kad retai juose būsite. Vietoj to, lovą derėtų patraukti bent šiek tiek į šoną nuo durų – tai būtų pati tinkamiausia jos padėtis. Jei Feng Shui patarimai jums atrodo tušti plepalai, tiesiog pabandykite lovą statyti ten, kur jaučiate didžiausią komfortą: tuo atveju, jei po kelių savaičių miego tam tikroje vietoje nesijaučiate gerai, pabandykite pakeisti jos vietą.

Taigi, norint užtikrinti geriausią miego kokybę, svarbu ne tik išsirinkti lovą, kurios medžiaga ar dydis tiktų jūsų poreikiams, bet taip pat apsvarstyti ir tokias detales kaip pagalvės ar kambario vieta, kurioje statysite šį baldą. Priėmę tokius sprendimus džiaugsitės puikiu poilsiu kiekvieną dieną.

Išsirinkta lova Jums per brangi? Įsigykite ją naudodamiesi išperkamosios nuomos paslauga iš Bekredito.lt.