medines durys
Įvairūs,  Namams

Medinių durų privalumai

medines durysDurų gamyba – tai daug šimtmečių egzistuojantis amatas, populiarus visame pasaulyje. Tradiciškai, durys yra gaminamos iš medžio, nes ši medžiaga turi tokias svarbias savybes kaip ekologiškumas, patvarumas ir nepaprastas estetinis grožis. Net šiuolaikinės durys iš plastiko negali konkuruoti su medinėmis durimis, kurių gamyba iki šiol nepraranda savo aktualumo.

Mūsų dienomis durų gamyba virto pilnai automatizuotu procesu. Šiuolaikinės medinės durys puošia namus ir dera prie pačių įvairiausių interjerų. Jos puikiai pabrėžia bet kurios vidaus apdailos prašmatnumą ir originalumą, sukuria jaukumo ir ramybės atmosferą.

Medinės durys turi daug teigiamų savybių: jos patalpoje palaiko optimalų drėgmės lygį ir kuria tobulą mikroklimatą. Seniai yra įrodytos gydomosios medienos savybės, manoma, kad ji teigiamai veikia žmogaus fizinę būklę. Dėl šių priežasčių medinės durys ne tik puošia būsto interjerą, bet ir pripildo jį gera energija ir šiluma.

Nepaisant to, kad šiuo metu yra daug alternatyvių medžiagų, durų gamyboje mediena vis dar išlieka patikima ir patikrinta klasika. Dažniausiai gamyboje naudojamas maumedis, ąžuolas ir pušis. Iš šių medžiagų pagamintos durys pasižymi geromis garso ir šilumos izoliavimo savybėmis, puikiai atrodo ir yra nekenksmingos aplinkai.

Šiuolaikinės technologijos, aukšta specialistų kvalifikacija, inovatyvūs gamybos metodai leidžia nuolat plėsti produkcijos asortimentą, gerinti eksploatacinius ir techninius durų parametrus bei kelti apdirbimo kokybę. Techninių naujovių ir automatizuotos įrangos pritaikymas  sukuria galimybes didinti našumą ir garantuoja pastovią gaminių kokybę. Naujausių padengimo medžiagų naudojimas prailgina durų tarnavimo laiką, palengvina priežiūrą ir paįvairina spalvų paletę.

Medinės durys – neatsiejama kiekvieno išbaigto interjero dalis. Tobuliausią dizaino ir funkcionalumo derinį galima gauti tik gaminant duris pagal individualius brėžinius, atsižvelgiant į visus ypatumus patalpos, kurioje jos bus įrengtos. Medinės durys puošia namus, net jei jos yra paprastos ir lakoniškos. Vidaus durys iš medžio masyvo puikiai dera bet kuriame name ir suteikia harmonijos ir jaukumo jausmą.

Tokie yra medinių durų pagrindiniai privalumai, tačiau yra ir kita medalio pusė – labai aukšta medinių durų kaina. Bet, kaip žinoma, geras daiktas negali būti pigus. Pakankamai aukšta medinių durų kaina priklauso dar ir nuo to, kad durų gamyboje vis dar naudojamas ir rankų darbas. Be to, tam, kad durys atrodytų organiškai ir būtų gražios, tenka labai kruopščiai atrinkinėti medžiagą, neturinčią natūralių defektų.

Internete galima rasti daug išsamios informacijos apie tai, kaip pasigaminti duris savo rankomis. Iš tiesų, ne kiekvienas turi galimybę įsigyti geros kokybės duris, o turint reikiamas medžiagas, įrankius ir šiek tiek įgūdžių, pasigaminti jas yra pakankamai nesudėtinga. Tačiau, jei esate įsitikinęs, kad pagaminti geras duris gali tik didelę patirtį turintis specialistas, tuomet geriausia kreiptis į žinomus durų gamintojus Jūsų mieste.