maisto pakaitalas Kilo kokteilis

Numesti kilogramai įkvėpė tolimesniems pokyčiams

maisto pakaitalas Kilo kokteilisProblemos dėl padidėjusio svorio atsirado atsirado pakeitus darbo vietą. Naujasis darbas man teikė malonumą, tad jame praleistų valandų neskaičiuodavau. Nesureikšminau fakto, jog pastarasis surydavo visą laiką ir nesuspėdavau net normaliai pavalgyti. Ryte (geriausiu atveju) suvalgydavau sūrelį, tačiau dažniausiai pasitenkindavau kavos ar stiprios arbatos puodeliu. Per dieną įprastai valgydavau du kartus – pietus ir vakarienę. Jei pirmasis valgymas dar būdavo normalus (aišku, porcija toli gražu nebuvo maža), tai vakare, niekam nematant, prisišlamšdavau kaip reikiant. Supratau, jog tai – didžiausia nuodėmė, kenkianti grožiui ir sveikatai, bet sveikesnės gyvensenos pradžią kaskart atidėdavau kitai dienai…

Ir toji diena atėjo, kai, išsitraukusi mylimiausius ir tobulai man tinkančius džinsus, visą žiemą pragulėjusius spintoje, vos vos į juos įsispraudžiau. Atrodžiau apgailėtinai. Net nereikėjo lipti ant svarstyklių, jog nuspręsčiau, kad nuo šiandien reikia keisti savo mitybos pokyčius. Pagalbos sudaryti meniu visai savaitei paprašiau draugės, kuri apie kūno puoselėjimą išmanė kur kas daugiau už mane. Kas yra maisto pakaitalas Kilo kokteilis, būtent iš jos pirmą kartą ir išgirdau. Prisipažinsiu, jog į pastarojo vartojimą daug vilčių nedėjau. Jį išbandyti nusprendžiau vien dėl to, jog tai atrodė fantastiškai greita ir paprasta alternatyva pusryčiams bei vakarienei pakeisti.

Pirmąsias vartojimo dienas buvo nelengva nepamiršti išgerti Kilo kokteilio ryte bei jį vartoti vakare, vietoj, tarkime, makaronų su vištiena porcijos. Tačiau greitai tai tapo įpročiu. Patinka malonus, išgėrus ilgam liekantis sotumo jausmas, ir, žinoma, pastangų bei laiko nereikalaujantis jo paruošimas. Išanalizavusi produkto sudėtį apsidžiaugiau, jog savo organizmo nenuodiju  neaiškiomis medžiagomis, tačiau, priešingai, išgėrusi stiklinę Kilo kokteilio, gaunu didelę dalį rekomenduojamos paros normos organizmui būtinų vitaminų ir mineralų.

Maisto pakaitalas Kilo kokteilis tris savaites buvo nepamainomas mano dienos raciono komponentas. Per šį laikotarpį nepastebimai nukrito 3 kilogramai ir su savo mylimais džinsais vėl atrodau puikiai! Tiesa, laikydamasi produktų platintojų rekomendacijų, sumažinau porcijų dydį, įtraukdama dar du papildomus užkandžius dienos eigoje. Dėl nesijaučiu alkana, tačiau skrandis nebūna apsunkęs. Maisto pakaitalas Kilo kokteilis man tapo paskata siekti daugiau – matydama džiuginančius pokyčius, įsigijau abonementą ir į sporto klubą!

 

Panašūs straipsniai:
 
Dell Dual Monitor Arm – MDA17 Dell
 
Rinkinys: Avtek TT-BOARD 100 Pro + Vivitek DW882ST + WallMount 1200+ accessories
 
Adriatica A4513.4144QZ
 
Panasonic DMC-TZ57EP-T Compact camera, 16 MP, Optical zoom 20 x, Digital zoom 4 x, Image stabilizer, ISO 6400, Display diagonal 3.0 “, Wi-Fi, Focus 0.03m – ∞, Video recording, Lithium-Ion (Li-Ion), Brown
Facebook Twitter

About rasytojas