Naturela
Sveikata

Foksas – tai Naturela

Nei vienos savo dienos negalite įsivaizduoti be kavos? Kava jau daugybę metų yra jūsų kasdienė palydovė, kuri jums pakelia nuotaiką, suteikia jėgų ir leidžia daug efektyviau nudirbti visus kasdienius dienos darbus? Jei taip, tuomet jūs neabejotinai turite ir savo mėgstamiausią kavą, kurią kasdien geriate. Tačiau tokiu atveju reikėtų savęs paklausti, ar kava, kurią kasdien vartojate, yra ekologiška? Žinoma, jei jūs iki šiol nebuvote pratę domėtis tuo, kas yra ekologiška, turbūt galvodami apie kavą tikrai niekuomet nesusimąstėte, kad ji taip pat galėtų būti ekologiška. Kaip bebūtų, ekologiška kava egzistuoja ir šiomis dienomis ji sulaukia labai didelio populiarumo. Vienas iš tokių ekologiškos kavos puikių pavyzdžių galėtų būti NATURELA (apie kurią plačiau galite skaityti foksas.com/lt/ internetiniame tinklalapyje).

Taigi, jei jums šią akimirką kylą klausimas, tai kuo gi ekologiška kava skiriasi nuo įprastinės, kurią yra pratę gerti didžioji dalis žmonių, pateiksime jums labai aiškų atsakymą. Visų pirma, ekologiška kava turi kur kas didesnį teigiamą poveikį žmogaus sveikatai. Ar žinojote, kad būtent kava yra daugiausiai cheminėmis medžiagomis purškiamų augalų pasaulyje? Kavą labai lengvai paveikia grybelis, todėl gamintojai, kurie nori pagaminti kuo didesnį kavos kiekį, kavą purškia įvairiomis žmogaus sveikatai ir aplinkai kenksmingomis cheminėmis medžiagomis. Tai reiškia, kad vartodami neekologišką kavą kartu galime apnuodyti ir savo organizmą.

Be abejo, užauginti kavą nenaudojant cheminių priemonių yra didžiulis iššūkis, tačiau tokiu atveju ekologišku būdu pagaminta kava nebūna kenksminga mūsų sveikatai ir yra visiškai tyra. Jau minėti NATURELA kavos gamintojai visuomet užtikrina labai aukštą kavos pupelių kokybę, niekuomet auginimo procese nenaudojant jokių cheminių medžiagų. Tai reiškia, kad kavoje nebūna jokių pesticidų ar kitų kenksmingų sudedamųjų dalių.

Todėl jei jūs norėtumėte pradėti vartoti tai, kas yra ekologiška, sveika ir skanu, niekuomet nepamirškite pasidomėti šiuolaikine ekologiškos kavos rinka ir joje esančia pasiūla. Jei bent kartą išbandysite ekologišką kavą, galite būti tikri, kad jūsų požiūris į kavos gėrimą pasikeis ir jūs skirsite kur kas daugiau dėmesio kavos pasirinkimui.