Pirkiniai

Maudymosi kostiumėliai ir jų mada

maudymukai

Mados ir jų tendencijos keičiasi ne tik kiekvienais metais, bet ir kiekvieną sezoną, tačiau yra tam tikros kategorijos, kuriose svarbus sezoniškumas. Artėjant šiltajam metų laikui reikalingi maudymosi kostiumėliai. Žinoma, kad ne tik tuomet, kai šilta mes galime juos dėvėti, juk dabar taip populiaru žiemomis atostogauti šiltuosiuose kraštuose ar lankytis baseinuose.

Moterys ir merginos ieško ne tik dailių, bet ir patogių maudymosi kostiumėlių. Jie gali būti vientisi ar atskiri. Priklausomai nuo pomėgių pasirenkamas labiausiai tinkantis, pavyzdžiui, mokantis plaukti baseine bus pasirenkamas vientisas sportinis, o norint gražiai įdegti saulėje – atskirų dalių. Įvairūs maudymukai užkariavo prekių lentynas. Nuo tokio gausaus pasirinkimo galima nebežinoti, ko iš tiesų reikia.

Svarbu ne tik tai, kokioje vietoje jis bus vilkimas, bet ir kokia moters ar merginos figūra. Tarkime, kad norite paslėpti pilvuką. Tokiu atveju galima rinktis arba vientisą, arba paaukštintu liemeniu atskirą maudymosi kostiumėlį. Verta paminėti, kad pastarieji labai populiarūs būtent šiais metais. Ryškios spalvos ir įdomūs raštai tiks ne tik norinčioms išsiskirti iš minios dailiosios lyties atstovėms, bet ir toms, kurios nori paslėpti ar pabrėžti tam tikras kūno dalis.

maudymosi kostiumeliaiMaudymosi kostiumėliai neturi būti nuobodūs, todėl nevertėtų rinktis juodos spalvos. Dažniausiai ji pasirenkama tuomet, kai norime paslėpti figūros trūkumus. Visi žinome, kad juoda spalva – lieknina. Jei moteris nori būti madinga ir atrodyti lieknai, tai gali rinktis juodą maudymosi kostiumėlį, tačiau su spalvotomis detalėmis, pavyzdžiui, geltonos aukso spalvos papuošimais. Ypatingai, jei jie pakankamai dideli, tai pavyks dėmesį nukreipti nuo tam tikrų kūno vietų. Mados žinovai pataria derinti tamsias spalvas su šviesiomis ir ryškiomis. Taip galima sukurti šiems metams būdingus derinius, kurie puikiai žiūrisi paplūdimiuose, kuomet saulės spinduliai atsispindi ir sukuria naujus spalvų derinius.

Viena iš madingiausių šio vasaros sezono spalvų – turkio. Kas geriau, nei ji sukuria atostogų nuotaiką? Klasika niekada nesensta. Šis posakis puikiai tinka apibūdinti šių metų maudymosi kostiumėlių tendencijas, kuriose garbingą vietą užima juoda – balta derinys. Puikiai atrodys vientisas maudymukas, kuris turi vertikalias linijas. Toks derinys tiks žemaūgėms. Džiunglių motyvai – dar viena sensacinga naujiena maudymosi kostiumėlių mados pristatyme. Jie puikiai paslepia figūros trūkumus.

Atminkite, kad ir kokios mados šiuo metu užkariauja paplūdimius, svarbu, kad maudymosi kostiumėlis pabrėžtų moteriškumą ir seksualumą. Ir visai nesvarbu, kokia spalva madinga šią vasarą, svarbiausia – jaustis žaviai ir gražiai.