Grožis,  Mada,  Pirkiniai

Kaip sidabriniai auskarai turi būti derinami prie veido formos?

 

Auskarai – papuošalas, be kurio į gatvę neišeitų net ir tos moterys, kurių bižuterijos dėžutės yra itin kuklios. Jie vertinami todėl, kad yra puikiai matomoje vietoje, gali pabrėžti akių spindesį ir veido formą. Šiandien galime rasti įvairiausių stilių, formų ir medžiagų auskarų, kurių mados keičiasi su kiekvienu sezonu, tačiau vieni populiariausių ir dažniausiai nešiojamų – sidabriniai auskarai. Jie populiarūs dėl to, kad yra itin universalūs: sidabriniais auskarais galime pasipuošti tiek eidamos į darbą, tiek laisvalaikiu ar prabangios šventės metu. Nepaisant to, kokiai progai šį papuošalą pasirinktume, norint kad sidabriniai auskarai atrodytų nepriekaištingai, jie turi derėti prie mūsų veido formos. Kaip juos pasirinkti pagal skirtingą veido formą konsultuoja internetinės papuošalų parduotuvės www.silvera.lt specialistai.

Jei jūsų veido forma yra ovali, galite džiūgauti, nes prie jos tinka beveik visų formų ir tipų sidabriniai auskarai. Jei norite paties geriausio, labiausiai jūsų veido bruožus išryškinančio varianto, rinkitės kabančius, taip pat ovalo formos auskarus, kurie vizualiai prailgins veidą. Tokie sidabriniai auskarai ypač tiks iškilmingoms progoms ir suteiks jūsų įvaizdžiui žavesio bei pabrėš didžiausius jūsų privalumus.

Apvalų veidą turinčios moterys turėtų rinktis kabančius, tačiau siaurus auskarus. Jie gali būti visiškai plonyčiai ir siekti kone pečius. Toks jų dizainas optiškai prailgins veidą, todėl jis atrodys kiek siauresnis. Tik nemanykite, kad kabantys ir ilgi sidabriniai auskarai turi būti pritaikyti tik ypatingoms progoms. Papuošalų parduotuvėse tikrai rasite klasikinių bei elegantiškų kabančių auskarų variantų.

Širdies veido formos veido savininkėms puikiai tinka masyvesni, išskirtinių formų auskarai. Jie gali būti itin platūs, puošti įvairiausiais ornamentais arba akmenimis. Jų dėka išryškės jūsų skruostikauliai, todėl atrodysite labai moteriškai ir žavingai.

Jei jūsų veidas yra kiek pailgas, geriausia rinktis prie ausies prigludusius auskarus. Jei labai norite, jums tiks ir kabantys sidabriniai auskarai, tačiau jie turėtų būti trumpesni, pagražinti įvairiais papuošimais, kurie vizualiai patrumpins veido formą ir taip pat suteiks jai moteriškumo.