www.krutinesdidinimas.lt
Grožis

Krūtinės didinimas, ar verta ar ne?

Krūtų didinimas, arba kodėl plastikos chirurgai būna išsigelbėjimas.

Ar kada nors Jums teko pažinti merginą, kurį kompleksuotų dėl savo krūtinės?
Manau, kad tikrai teko nors vieną per savo gyvenimą sutikti. Iš tikro, tai gana rimta ir dažnai pasitaikanti psichologinė moterų problema, kai moterys, dėl kūno išvaizdos, o šiuo konkrečiu atveju šnekant, dėl mažų ar neproporcingų krūtinių, visą gyvenimą vargsta ir kovoja su psichologiniu diskomfortu. Negana to, dar ir visuomenėje yra gajus moters portreto apibrėžtumas, kad moteris turi būti liekna ir daili, o jos užpakalis ir krūtinės turi būti dailiai nuaugusios, ir atitinkamo dydžio, kuris, tikrai net nėra panašus į mažos krūtinės dydį.
Kiekviena mergina ar moteris, trokšta sulaukti dėmesio iš vyrų, ir trokšta sulaukti pavydaus dėmesio iš moterų. Tokių minčių vedinos, moterys dažnai mąsto, tik ne kiekviena ryžtasi apsilankyti pas plastikos chirurgus, kurie išspręstų Jų psichologinio diskomforto, ir kūno proporcijų problemas.
Yra labai daug nuomonių už ir prieš, ar verta darytis plastines operacijas, ar neverta. Kiekviena moteris įvertina operacijos galimas komplikacijas bei gaunamą naudą, ir pasirenka. Kaip bebūtų, bet šiais laikais plastinės operacijos yra labai toli pažengusios į priekį, ir šalutinių reiškinių po krūtų didinimo ar krūtų pakėlimo operacijos jau beveik nebebūna. Krūtinių didinimo operacijų kaina jau yra gana pasiekiama ir paprastiems žmonės, tad šis verslas kuo toliau, tuo labiau veržiasi į paprastų žmonių gyvenimus, ne tik įžymybių.
Nors atsiras daugybė priešininkų, bet atvirai šnekant, jeigu moteris taps laiminga, jeigu moteris atsikratys savo psichologinių diskomforto barjerų, jeigu galų gale moteris susitvarkys savo gyvenimą, tai kodėl gi nesigulti po tuo grožio peiliu, ir neatlikti krūtinių didinimo operacijos. Ši grožio ir medicinos procedūra išlaisvins ir atgaivins moters sielą, ir leis jai su pasigerėjimu save stebėti veidrodyje kiekvieną rytą.
Krūtų plastikos operacijos, yra griežtai kiekvienos moters apsisprendimas, ir lai joks vyras net nedrįsta moteriai įsakinėti, ar nurodinėti, ką moteris turi daryti su savo kūnu, ir kaip ir ką keisti pagal kažkieno kito norus.