Finansai

Kaip susitvarkyti su paskolos problemomis?

paskolaKiekvienas patekęs į keblią finansinę situaciją, stengiasi iš jos išsikapstyti patiriant kuo mažiau išlaidų, tačiau ne visiems pavyksta lengvai atrasti reikiamą sprendimą. Šiuo metu tiek paskolų, tiek kitų finansinių paslaugų sferoje atsiranda nemažai nemokių klientų, kurie nebežinoti ką daryti ištikus nenumatytoms piniginėms problemoms. Paskola, kaip ir kitos paslaugos, reikalauja atsakingumo, todėl tik tinkamai įvertinus savo galimybes, galima išvengti aukščiau minėtų nesklandumų.

Jeigu pasiskolinote iš greitųjų kreditų bendrovės ir šiuo metu niekaip nesugebate laiku mokėti kredito įmokų, tai vertėtų pagalvoti apie galimybę pasinaudoti refinansavimu. Šis sprendimas gali būti itin palankus mokantiems dideles palūkanas. Šios galimybės metu, jūs galite pasinaudoti šia paslauga ir jos dėka perkelti savo paskolą pas kitą kreditorių. Tai reiškia, jog refinansavimas pasižymi tuo, jog kai kurie kreditoriai siūlo kur kas geresnes paskolos sąlygas, tačiau jau esant įsipareigojus kitam paskolos teikėjui, šiuos įsipareigojimus galima perkelti pas kitą. Tokiu atveju dažniausiai yra siekiama sumažinti palūkanų sumą t.y. refinansavimas dažniausiai palengvina mokėjimo procesą, kurio metu yra mokamos ne tik mažesnės kredito įmokos, bet ir sutrumpinamas paskolos terminas. Tai yra puikus sprendimas tiems, kurie nori sumažinti mokamų kredito įmokų sumą. Taip pat vertėtų parėžti tai, jog šią paslaugą teikia ne visi paskolų teikėjai, todėl norint pasinaudoti šia galimybe, turėsite skirti laiko tinkamo paskolų teikėjo paieškai.

Esant nemažoms skoloms, kurių metu tenka mokėti kelias kredito įmokas, yra rekomenduojama pirmiausiai siekti kuo greičiau atsiskaityti su tuo kreditoriumi, kurio paskolų palūkanos yra didžiausios. Tokiu atveju, jeigu jūs sugebate greičiau grąžinti kreditą, tai paskolos teikėjas pagal mūsų šalies įstatymus privalėtų perskaičiuoti palūkanas. Tokiu atveju jūs sutaupote gana nemažai pinigų, kurios galėsite panaudoti atsiskaitant su kitais paskolų teikėjais.

Esant galimybei nevenkite mokėti kredito įmokų, o tiesiog pasinaudokite paskolos pratesimo paslauga. Tokiais atvejais jūs išvengsite delspinigių skaičiavimo, kurie dažniausiai ir sukelia didžiausias problemas bandant laiku atsiskaityti su kreditoriumi. Jokiu būdu nevenkite mokėti įmokų ir tiesiog stenkitės su paskolos teikėju susitarti dėl kredito įmokų atidėjimo termino už tam tikrą mokestį. Žinoma, yra nemažai kredito bendrovių, kurios ir be susitarimo automatiškai suteikia galimybę už papildomą sumą atidėti paskolos įmokos mokėjimo dieną.

Šioje situacijoje, kai esate įklimpę į skolas, paprasčiausiai nebandykite išsisukinėti nuo kredito įmokų mokėjimo, nes tokiu atveju jums teks mokėti kur kas daugiau negu įsipareigojote.