Transportas

Mano istorija: kodėl važinėju su nuomotu automobiliu

pigiu_automobiliu_nuoma_vilniujeVilnius visuomet man buvo artimas miestas. Čia ir darbas, ir draugai, ir pramogos, tačiau čia negyvenu. Gyvenu už kelių šimtų kilometrų nedideliame miestelyje, kuriame net automobilio nereikia – viskas pasiekiama pėstute, o jo kad žiemą nereiktų klampoti per pusnis kartais įsėdu į vyro automobilį. Tačiau retai. Tačiau kartą ar kelis kart per mėnesį atvykus į Vilnių suvokiu, jog didmiestyje be automobilio sunku. Tenka tvarkyti reikalus, susitikti su partneriais, klientais, tad norisi visur spėti per vieną dieną. Iš pradžių sukau galvą kaip tai padaryti neišleidus kosminių sumų ant taksi, kol galiausiai pabandžiau transporto nuomos paslaugas.

Automobiliu nuoma Vilniuje yra tikras išsigelbėjimas. Sutartis sudaroma akimirksniu, automobilis paimamas iškart, tik sėsk ir važiuok. Turiu net savo mėgstamą nedidukę Toyotą. Smagi mašinėlė, tvarkinga ir nauja. Tik dviejų metų, dar galima sakyti kūdikis, o sėdynės vis dar kvepia oda. Malonu su tokia mašinyte sustoti po partnerių biuro langais, pirmą kart ne vienam atvėpo lūpa, kad su tokia gražuole atvažiavau. Na, o žinoti, jog čia nuomotas automobilis jiems nebūtina.

Iš pradžių maniau, jog nuomos kaina bus kosminė, tiksliau mane taip nuteikė kalbinti žmonės. Tačiau surizikavau, pabandžiau ir drąsiai galiu sakyti, jog išleidžiu mažiau nei išleisdavau ant taksi. O ir patogiau, pati reguliuoju savo dienotvarkę, važiuoju kur noriu ir kada noriu ir netenka klausyti operatorės žinutės “žalias passat privažiuos už 20 min“.

Kartą teko vykti į Santariškes vienai procedūrai. Daktarai įspėjo, jog po procedūros kurį laiką geriau nevairuoti. O dar turėjau planų kai ką nuveikti mieste, tad pasinaudojau paslauga automobilis su vairuotoju. Kiek keistoka, bet tai tarsi asmenis taksi, tik tvarkingoje ir neprirūkytoje mašinoje.  Nuvežė mane ten kur reikėjo, atlikau savo visus reikalus net greičiau nei planavau. Pasirodo vairuotojas buvo iš tų, kurie žino visus „slaptus kelius“. Smagu.

Automobiliu nuoma Vilnius yra išvystyta pakankamai, konkurencija ko gero taip pat nemenka, kadangi ir kainos geros ir sąlygos palankios, tereikia nebijoti tuo naudotis.