Namams

Kur žmonės yra linkę išleisti daugiausiai pinigų įsirenginėdami būstą?

Viso namo įsirengimas yra ilgas procesas, kuris kainuoja labai brangiai. Pasak interjero dizainerių vos tik atėję klientai dažnai nebūna susipažinę su rinkoje vyraujančiomis kainomis, todėl būna įsitikinę, kad su turimu biudžetu galės be vargo įsirengti svajonių namus. Vis dėlto, daugeliui tenka nusivilti, nes tam tikrų medžiagų eksportavimo kaštais yra labai dideli, todėl baldo kainos stipriai išauga. Gausybės baldų, kuriuos klientai pamato internete rasti Lietuvoje negalima, todėl juos tenka siųsti iš kitų šalių gamintojų. Galiausiai tenka pripažinti, kad verta iš anksto nusistatyti sritis į kurias norėsite investuoti didžiausią pinigų sumą. Aiškus prioritetų apibrėžimas leis greičiau įsirengti svajonių namus patiriant mažiau streso. Straipsnyje sužinosite į kurias namų erdvės žmonės yra linkę investuoti daugiausiai.

Virtuvė

Virtuvės įsirengimui žmonės yra linkę išleisti didelę pinigų sumą, nes daugeliui tai tampa šeimos susibūrimo vieta. Daugelis modernaus dizaino virtuvių yra atviros koncepcijos, kur valgomoji zona tampa dėmesio centru. Dėl šios priežasties žmonės siekia įsigyti išraiškingo dizaino stalą ir valgomo kėdes, kurios būtų ne tik patogios, bet ir suteiktų virtuvės erdvei jaukumo. Populiarėjant darbui iš namų didelė dalis žmonių virtuvės kambarį siekė išnaudoti kaip darbo erdvę, todėl padaugėjo prašymų sumodeliuoti funkcionalią erdvę, kur patenkintų skirtingus žmonių poreikius. Taip pat, dizaineriai pastebi, kad žmonės yra linkę investuoti į virtuvės baldų gaminimą pagal individualų užsakymą. Tai užtikrina, kad nedidelė virtuvės erdvė bus išnaudota maksimaliai nepaliekant nereikalingų tuščių erdvių. Įmontuoti kavos aparatai, sulčiaspaudės ar kiti virtuvės prietaisai yra išties brangūs, todėl patariama iš anksto įvertinti kiek galėsite išleisti virtuvės ir valgomojo įsirengimui.

Poilsio erdvės

Interjero dizaineriai pastebi vis populiarėjančią tendenciją investuoti nemažą biudžeto dalį į poilsio erdvių įrengimą. Smarkiai pasikeitė žmonių poreikiai. Vis daugiau laiko praleidžiame namuose, todėl siekiame, kad juose galėtume ne tik atsipalaiduoti, bet ir smagiai praleisti laiką. Žmonės, kurie įsirenginėja privačius namus renkasi investuoti į kokybiškus židinius. Židinys tampa pagrindiniu namų akcentu, kuris suteikia jaukumo ilgais žiemos vakarais. Jeigu turite neišnaudotų namų erdvių patariama įsirengti žaidimo kambarius. Juose gali stovėti biliardo ar stalo teniso stalas. Žaidimų kambariai tampa puikia šeimos laisvalaikio praleidimo vieta.

Miegamasis

Vis daugiau žmonių supranta gero poilsio reikšmę mūsų gyvenime. Miegamasis privalo būti ta vieta, kurioje po sunkios dienos galėtumėte atrasti ramybę ir komfortą. Interjero dizainerių klientai pageidauja, kad jų miegamieji primintų prabangius viešbučio kambarius. Juk ne veltui yra sakoma, kad milžiniškose viešbučių lovose išsimiegame lyg karaliai. Dėl šios priežasties žmonės yra linkę išleisti didelę pinigų sumą kokybiškos lovos, čiužinio ir patalynės komplekto įsigijimui. Dekoruojant miego kambarį patariama vengti ryškių, akį rėžiančių spalvų, nes jos stimuliuoja mūsų smegenis, todėl tikėtina, kad tokiame kambaryje sunkiai užmigsite. Dėl šios priežasties neverta investuoti į prabangius dizaino akcentus dekoruojant miegamojo kambarį. Verčiau kurkite minimalistinę erdvę, o daugiau pinigų investuokite į kokybišką ir komfortabilią lovą, kurioje praleidžia beveik pusę savo gyvenimo. Jeigu dvejojate kaip paskirstyti savo biudžetą namų įsirengimui susisiekite su mumis! Interjero dizaino studija ,,Cle de Maison“ leis be vargo susikurti tokius namus apie kuriuos ilgai svajojote.