Mada

Kaip išsirinkti batus pagal kūno sudėjimą?

Tinkamų batų paieška užima daug laiko. Kartais, norėdami rasti tinkamus batus, turime vaikščioti iš vienos parduotuvės į kitą, arba praleisti kelias valandas internetinėje parduotuvėje, nors niekada nežinome, kaip tiksliai atrodys batai ir ar tiks. Kad išvengtumėte brangiai kainuojančių klaidų, rekomenduojama pirmiausia įvertinti savo kūno sudėjimą, kūno formas ir ūgį, o tada ieškoti madingų, jums tinkančių batų, kad iš pilkosios gulbės taptumėte karaliene! Pasidalinome išbandytais patarimais, padėsiančiais išsirinkti moteriškus batus, labiausiai atitinkančius jūsų kūno formas, jei ieškote kokybiškų ir aprašymus atitinkančių batų, Jums tiks batai iš www.miestomada.lt.

Avalynė klasifikuojama pagal moters aukštį ir sudėjimą, pagal tai ir reikėtų pasirinkti

Jei esate žema ir smulkaus sudėjimo.Moterims, kurių ūgis žemas, rekomenduojama avėti batus, kurie siektų kelius, pusę blauzdos arba šiek tiek aukščiau už kulkšnį. Venkite avėti batus aukščiau kelių, nes tai vizualiai sumažins jūsų ūgį. Rekomenduojama rinktis batus apvaliais nosimis. Žinoma, didžiausias dėmesys skiriamas aukštakulniams (plokščiakulniai, smailianosiai batai ar aukštakulniai), kurie vizualiai prailgina pėdas ir padaro koją elegantiškesnę. Taip, nepersistenkite. Jei pasirenkate rengtis trumpus sijonus, geriau atsisakykite ilgų batų, galite atrodyti neproporcingai. Jei aukštakulniai nėra jūsų pirmasis pasirinkimas, o jums patinka lygiapadžiai batai, rinkitės batus tokios pat spalvos kaip jūsų kūno oda, kad pėdos atrodytų ilgesnės, o jūs būsite aukštesnė. Venkite batų su dirželiais ant kulkšnių, nes dėl jų pėdos gali vizualiai sutrumpėti.

Jei jūs esate žema, o jūsų sudėjimas vidutinis arba didelis. Jei reikėtų teikti rekomendacijas žemai ir stambesnio sudėjimo moteriai, reikėtų parekomenduoti nenešioti batų, kurie yra vidutinio ilgio, jie storina blauzdas Taip pat rekomenduojama vengti batų, dėl kurių kojos atrodo trumpesnės ir didesnės, nes nenorite atrodyti juokingai ir netinkamai, o stilistai rekomenduoja rinktis trumpus ir pilnapadžius batus. Geras sprendimas – aukštakulniai. Tiesa, reikėtų vengti avėti itin aukštus ir smailius batus, o pirmenybę teikti lygiapadžiai ir vidutinio aukščio kulniukams be petnešėlių. Pasirinkę ryškiaspalvius batus, savo įvaizdžiui suteiksite išskirtinumo.

Jei esate aukšta ir smulkaus sudėjimo, geros formos. Lieknoms moterims tinka beveik visų stilių ir ilgių batai, tačiau rekomenduojama dėl patogumo rinktis turistiniai batai moterims . Ar tai būtų plokščiapadžiai batai, ar aukštakulniai – atrodysite gražiai. Taip pat galite rinktis įvairių stilių aulinukus, platforminius batus, aulinukus iki kelių, suvarstomus ir kitų tipų batus. Stilistai rekomenduoja vengti smailių batų, kurie vizualiai pailgina pėdas, ir batų su didelėmis platformomis ar dideliais kulnais, nes atrodysite neproporcingai.

Jei esate aukštasž, vidutinio ar didesnio kūno sudėjimo. Aukštaūgėms moterims tinka įvairaus ilgio batai, tačiau rekomenduojama vengti avėti batus aukščiau kelių, kurie ne tik vizualiai sumažins ūgį, bet ir padidins pėdas. Batai virš kelių ir kulkšnies batai jums puikiai tiks. Rekomenduojama rinktis batus su užtrauktukais arba nesiglamžančius pėdų batus. Stilistai rekomenduoja vengti apvalių, baleto ir mažų žemakulnių batų.

Pėdos ir blauzdos

Lieknesnės blauzdos. Jei turite plonas blauzdas, neavėkite aukštakulnių, nes jūsų pėdos atrodo neproporcingai. Geras pasirinkimas – batai su raišteliais, kurie siekia kelius (kad blauzdos atrodytų didesnis).

Didesnes blauzdas turinčioms savininkėms rekomenduojama rinktis batus su optiniu apatinės kulno prailginimu, pavyzdžiui, basutes su petnešėlėmis arba atvirus vidutinio aukščio ir storio aukštakulnius. Venkite batų su petnešėlėmis, kurios siekia kulkšnis – taip blauzdos atrodys didesnės. Nesirinkite aukštakulnių trikampiais kulnais arba batų su platforma.