maudymukai
Laisvalaikis,  Mada

Kaip atrodyti nuostabiai su maudymosi kostiumėliu?

Vasara jau baigia įpusėti, o dar neturi maudymuko? Laikas įsigyti ir užkariauti paplūdimį! Kaip tai padaryti, kaip atrodyti nuostabiai ir jaustis gerai su maudymosi kostiumėliu – atsakymai šiame straipsnyje.

Rinkis maudymuką pagal savo figūros tipą

Internete gausu patarimų, kaip rinktis drabužius pagal savo figūros tipą. Atlik testus, pažvelk į nuotraukas, objektyviai įvertink savo figūros tipą ir jį žinodama rinkis drabužius, tame tarpe ir maudymosi kostiumėlį. Drabužiai internetu perkami būtent įvertinus savo figūros tipą. Visi principai veikia ir su maudymosi kostiumėliais. Pavyzdžiui, jei nori nukreipti dėmesį nuo klubų – rinkis ryškesnę, margesnę viršutinę kostiumėlio dalį, tuo tarpu jei turi nedidelę krūtinę – rinkis viršutinę dalį be petnešėlių. Norint „numesti“ bent kilogramą, tavo pasirinkimą turėtų sudaryti matinės medžiagos maudymukai, o turint trumpą liemenį – labiausiai tiks dviejų dalių kostiumėlis su šortukų tipo kelnaitėmis.

Pradėti sportuoti niekada ne per vėlu

Nesitikėk, jog pradėjus sportuoti dabar pasieksi savo tikslus, tačiau tai tikrai nepakenks. Laikinam efektui sportuok prieš einant į paplūdimį, sportuojant išryškėja raumenukai, tad kurį laiką po sporto efektas išlieka ir įsitempęs kūnas atrodo gražesnis, lankstesnis, nei ateitum tiesiai išlipusi iš lovos po saldaus nakties miego.

Rašant šią pastraipą prisiminiau trenerį, kuris akivaizdžiai parodė kaip galima atrodyti tarsi numetus 10 kg vos per valandą laiko – jis tiesiog padarė 50 atsilenkimų išryškinusių pilvo presą, nusiskusto krūtinės plaukus ir fotografuojant pasirinko ryškesnę šviesą. Įspūdinga, ar ne?

pries-ir-po

Nevalgyk paplūdimyje

Geriausia nevalgyti prieš einat į paplūdimį ir esant ten. Žinoma, jei planuoji ten praleisti visą dieną ši taisyklė netiks. Tuomet tiesiog rinkis lengvą maistą, kuris nepūstų pilvo, neleistų apsunkti ir nesudarytų problemų strateginiu momentu (pvz., pamačius žavų vaikiną) įtraukti pilvą.

Naudok kūno aliejų

Jis ne tik padės išvengti nudegimo saulėje, padės tolygiai įdegti, tačiau ir suteiks odai nuostabų atspalvį, kuris trauks akį. Būtent kūno aliejus yra priežastis kodėl žurnalo puslapiuose besistaipantys modeliai su maudymosi kostiumėliais atrodo nuostabiai (žinoma tai ne vienintelė priežastis, tačiau viena iš svarbių).