Laisvalaikis,  Šventės

Visada madingi ir stilingi papuošalai

Papuošalų ir aksesuarų madų tendencijos, žaliavos ir spalvinė gama keičiasi kiekvienais metais, tačiau klasika išlieka madinga visais laikais. Taigi, į kokias papuošalų medžiagas vertėtų investuoti, kad susikurtumėte išties pavyzdingą tikros damos papuošalų dėžutę?

Perlai

Perlų vėriniai ar auskarai buvo neatsiejama mados ikonos Audrey Hepburn stiliaus dalis. Tai tarsi juvelyrikos pasaulio juoda maža suknelė, kuri niekada netaps nepopuliaria atgyvena. Perlų papuošalai žavi savo elegantišku paprastumu ir universalumu. Jie puikiai tinka ir prie prabangios suknelės, skirtos Vienos pokyliui, ir prie dalykinio kostiumėlio ar laisvalaikio aprangos. Be to, dauguma papuošalų iš perlų neturi amžiaus cenzo, pavyzdžiui, su nedidukais perliniais auskarais puikiai jaučiasi ir karjeros aukštumas pasiekusi teisininkė, ir pirmuosius savarankiško gyvenimo žingsnius bandanti žengti studentė. Tai puiki dovana merginai.

Auksas

Auksiniai papuošalai buvo populiarūs dar nuo senovės Egipto laikų, jie ne tik puošdavo, bet ir sufleruodavo aplinkiniams apie moters socialinį statusą. Tad nieko nuostabaus, kad ir šiais laikais auksiniai papuošalai yra prabangaus ir rafinuoto skonio simbolis. Tiesa, ne veltui sakoma, kad iki aukso reikia „suaugti“, todėl šio tauriojo metalo papuošalai ir aksesuarai žavi tikrai ne kiekvieną dailiosios lyties atstovę. Auksinius papuošalus mieliau renkasi savi pasitikinčios, ambicingos ir puikiai žinančios, ko nori iš gyvenimo, moterys. Visgi, keli auksiniai papuošalai tikrai nė vienai nepamaišė, ypač tada, kai kalba pasisuka apie prestižą.

Oda

Odinės apyrankės ar auskarai gal ir netviska kaip auksas, tačiau tai tikrai ne prasčiausias pasirinkimas. Natūrali oda – originali medžiaga. skirtingos odos faktūros, apdirbimo būdai ir papuošalų dizainerio fantazija gali sukurti išties pritrenkiančius papuošalus, kuriuos mielai renkasi ir bohemiškos, ir rokeriškos sielos atstovės, ir jaunos merginos, ir brandesnio amžiaus moterys. Tiesa, kalbame ne apie spygliais nusagstytus papuošalus, o subtilius ir originalius rankų dirbinius. Odinės apyrankės – puikus būdas išsiskirti iš minios. Daugiau odinių dovanų idėjų galite paieškoti beewood.lt

Deimantai

Deimantai – geriausi moters draugai ir viskas tuo pasakyta.

Tik tai kas tinka

Šiuo metu labai populiarūs išties masyvūs ir sunkiai atrodantys papuošalai, tačiau pasiduoti šiai madai išties nevertėtų, ypač tada, jei esate smulkaus sudėjimo ir veido moteris ar mergina. Tokie juvelyrikos gigantai paslėps jūsų gražiausius bruožus, o ne juos paryškins. Tuo tarpu, stambesnės moterys turėtų nekreipti dėmesio į kalbas, kad minimalistiniai papuošalai – laiko patikrinta klasika ir tinka ji visiems. Smulkūs auskarais ar plauko storio grandinėlė tik dar labiau pabrėš apvalias linijas. Papuošalai ir aksesuarai – tai individualus ir labai intymus pasirinkimas, kurį turėtų diktuoti ne pasaulinės mados tendencijos, o jūsų vidinis balsas, veidas ir juvelyrinis skonis.