Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Paskolos bedarbiams: ar jiems iš tiesų skolinama?

paskolos bedarbiams

Elektroninėje erdvėje sklando gandai, kad paskolos bedarbiams vis tiek yra suteikiamos, nors to neleidžia daryti įstatymai. Pastebima, kad yra susidariusi gana klaidinga nuomonė – kreditai bei kitas finansavimas negali būti suteiktas tam žmogui, kuris yra pripažintas nemokiu arba nepajėgiu vykdyti naujų įsipareigojimų. Ne visi bedarbiai tokie yra – kreditai jiems išduodami tada kai jie turi kitą pajamų šaltinį. Norintys pasiskolinti internetu, neturėtų kreipti dėmesio į gandus, geriausia būtų patiems apžvelgti teisės aktus, kuriuose yra numatomos visos mokumo vertinimo procedūros bei kiti skolinimosi procesai.

Nemokūs asmenys yra tie, kurie vengia grąžinti skolas arba jau jų galimybės išseko. Tai reiškia, kad kredito įmonės tokiems žmonėms net nenori skolinti pinigų dėl savo pinigų saugumo – nemaža tikimybė, kad tokiems žmonėms paskolinti pinigai bus negrąžinti. Neretai tas negrąžinimas yra piktybiškas, o kartais – tiesiog tai būna nemalonios klientų situacijos, kurių jie nenumatė. Nemokiems asmenims vertėtų žinoti, kad tai atsiliepia ne tik skolinantis pinigus, bet ir ieškant kažkokių paslaugų, kurios įprastai yra užsisakomos išsimokėtinai. Prekėms taikoma tas pats. Lizingo bendrovės atsisakys parduoti kažką išsimokėtinai, nes jos nepasitikės jumis – manys, kad galbūt pasisavinsite jų prekę taip ir nesumokėję.

Paskolos bedarbiams dažniausiai suteikiamos tik išimtiniais atvejais, nes retai kuris iš jų turi pakankamą pinigų šaltinį, jog iš jo galėtų daryti įmokas. Tas šalintis turi būti ir nuolatinis – jeigu kredito teikėjas mato, kad papildomų pinigų jūs gaunate labai retai, tada tokios pajamos bus įvertinamos daug atsargiau. Papildomų pajamų gavimui, geriausiais šaltiniais yra laikomi verslai, kurie generuoja pajamas iš dividendų, individualios veiklos ir t.t.

Lietuvoje yra sugriežtėjusios skolinimosi sąlygos ir to ko gero nei vienas kreditorius nenuneigs, tačiau esmė tame, kad nors ir griežtos tos sąlygos, jos palankesnės nei anksčiau. Palūkanų norma kiekvienoje įmonėje skirtinga, bet ir tų įmonių išties yra gausu. Jos siūlo net ir įvairias akcijas bei nuolaidas tiek naujiems, tiek jau lojaliems tapusiems klientams. Internete skolintis galima greitai, bet galimybės kiekvienam yra skirtingos.

Panašūs straipsniai:
 
USB-C Charge Cable 2m
 
Daugiafunkcinis įrenginys Xerox WorkCentre 3025V_NI
 
Dell Inspiron 15 3576 15.6“FHD/i3-7020U/4GB/1TB/Radeon520 2GB/Win10/ENG RU/Black nešiojamas kompiuteris
 
Innova Glamorous Oil Gloss Spindesio suteikiantis plaukų aliejus, 75ml
Facebook Twitter