knitted tie
Mada

Knitted tie – madinga naujovė vyrams: tiek „prijaučiantiems“ kaklaraiščiams, tiek bandantiems juos „prisijaukinti“

knitted tieJei reikėtų atsakyti į klausimą, kokia garderobo detalė siejasi su džentelmeniškumu bei vyriškumu, iš daugumos lūpų greičiausiai pasigirstų vieningas atsakymas – kaklaraištis. Kaklaraištį dėvintis vyras atrodo skoningai, solidžiai, tai – užuomina apie tam tikrą užimamą padėtį visuomenėje bei gerą įvaizdžio toną. Visgi, kai kuriems vyrams šis aksesuaras kelia ne itin teigiamas asociacijas: grįžus namo, norisi „išsilaisvinti“ ir nusviesti jį į kampą. Galbūt įtakos tam turi 5 darbo dienų „arimas“ biure, o gal įkyrus žmonos bumbėjimas, jog į giminės balių būtina eiti atrodant iškilmingai. Šį sezoną populiarumo viršūnę pasiekę knitted tie – rankų darbo megzti kaklaraiščiai – alternatyva tiems, kuriems reikia į įvaizdį įnešti solidumo, tačiau kartu norisi išlaikyti ir individualumą.

Vadovaujantis pirmu įspūdžiu, kaklaraiščiai tarpusavyje ne itin skiriasi, tačiau ir čia vyrauja tam tikros mados tendencijos – keičiasi kaklaraiščių plotis, spalvos, ornamentai, medžiaga, iš kurios pastarieji pagaminti: tad saugoti „išaugtinius“ kaklaraiščius ir tikėtis, jog suaugęs sūnūs su džiaugsmu juos ryšės, nėra pats geriausias variantas. Rekomenduojama „plaukti“ su mada ir nuolat atnaujinti šių aksesuarų atsargas. Šį sezoną stilingi vyrai viliojami pasipuošti originaliais rankų darbo megztais kaklaraiščiais. Knitted tie yra numegzti iš bambukinių siūlų. Tai – medžiaga, išsiskirianti aukšta kokybe bei patvarumu. Bambukinis knitted tie nesukels jokio diskomforto jį ryšiančiajam, kadangi yra itin švelnus bei nesukeliantis alergijos.

knitted tieVitrinoje itin dailiai atrodęs kaklaraištis, jį ryšintį asmenį gali paversti atrodančiu apgailėtinai.  Kaklaraiščius būtina derinti prie viso aprangos ansamblio. Jei marškiniai ir kostiumas vienspalviai, kaklaraištis gali būti išmargintas ornamentais – būtina atsižvelgti tik į spalvinę gamą. Mados ekspertai teigia, jog kaklaraištis privalo būti tamsesnio atspalvio nei baltiniai ir šviesesnis nei švarkas. Tačiau šios taisyklės galioja oficialiam stiliui. Knitted tie kaklaraičiai puikiai tinka ir prie laisvalaikio stiliaus aprangos, tad atsiranda platesnė derinimo laisvė. Siūloma rinktis tarp ryškių, vasariškų vienspalvių bei pereinamomis spalvomis viliojančių kaklaraiščių.

Knitted tie – galimybė įnešti individualumo „prieskonį“ į dalykinę aprangą bei skoningo oficialumo prie laisvalaikio rūbų. Preciziškai rankomis megzti kaklaraiščiai kokybe dvelkia ne tik iš pirmo žvilgsnio –  tinkamai prižiūrint, spalva bei audinys tarnaus itin ilgai, kaklaraištis nepraras savo pradinės formos.