sofa-lova
Namams

Kaip prižiūrėti sofą lovą?

sofa-lovaBaldai namuose tarnaus kur kas ilgiau, jeigu pastaruosius kur kas labiau prižiūrėsite. Daugelis mano, kad baldai tikrai nereikalauja kokios nors specifinės priežiūros. Užtenka kartą per pusę metų nuvalyti dulkes ir jie ramiai tarnaus tiek, kiek reikia mums. Visgi, viskas ne taip paprasta, kadangi baldų priežiūra gali užtikrinti ilgesnį jų funkcionavimą. Sofa lova – vienas iš tokių pasirinkimų. Jeigu suteiksite šiam baldui bent kiek dėmesio – tokiu atveju galėsite būti tikras, kad baldas ne tik ilgai jums tarnaus, tačiau tuo pačiu ir atrodys estetiškai.

Sofa lova nereikalauja kokios nors labai intensyvios priežiūros. Tačiau bent jau minimali gali kur kas labiau prailginti prietaiso naudojimo funkcionalumą.

  1. Sofa lova ilgiau jums tarnaus jeigu ant originalaus gobeleno uždėsite medžiagą, kuri apsaugos nuo nutrynimų ar panašiai. Tiesa, tuo pačiu ne tik tai papildoma apsaugos funkcija, tačiau ir estetikos. Jeigu negalite sau leisti nusipirkti tokios sofos, kokios labiausiai norite, visada galima įsigyti užtiesalą, kuris padės jums gauti tai, ko jums reikia.
  2. Sofa lova reguliariai turėtų būti valoma profesionalų, kurie atvyksta į namus ir naudojantis specialiomis priemonėmis tarsi iš naujo gali prikelti jūsų baldą. Šiuo atveju profesionalas darbą visada atliks geriau, kadangi jis žino, kaip reikia tai daryti ir tuo pačiu turi tam reikalingas priemones.
  3. Tuo pačiu kiekvienas žmogus gali bent minimaliai pats prisižiūrėti savo baldus. Juk tam tereikia paprasčiausi siurblio ir noro, kad aplinka, kurioje gyvenate, būtų kuo švaresnė. Reguliariai, bent kartą per savaitę, valoma sofa lova jums tarnaus kur kas ilgiau.
  4. Rekomenduojame reguliariai vėdinti baldus. Žinoma, labai sunkių negalima išnešti į lauką, tad bent jau atsidarius langus bent kiek išvėdinsite.

Sofa lova yra tas baldas, kuris perkamas labai ilgam laiko tarpui. Jeigu tinkamai juos prižiūrėsite – galėsite būti tikri, kad pasirinkimas jus tikrai tenkins.