strijų naikinimas lazeriu
Grožis,  Paslaugos,  Sveikata

Kaip atsikratyti strijų?

strijų naikinimas lazeriuStrijos, kaip ir celiulitas, dažnai moteriai yra tikras galvos skausmas. Rausvais, melsvai rausvais ar baltais ruoželiais išmarginta oda atrodo neestetiškai, todėl daugelis moterų vengia atviresnių drabužių ar kompleksuoja eiti į paplūdimį.

Strijos atsiranda dėl odos pertempimo, kai plyšta kolageno ir elastino skaidulos. Paprasčiau tariant, strijos – odos randai. Dažniausiai jų atsiranda nėštumo metu arba paauglystėje dėl spartaus augimo. Dažniausiai strijos pasirodo ant pilvo, klubų, krūtų, pečių bei šlaunų srityje. Neseniai atsiradusios strijos paprastai būna melsvai rausvos, tačiau ilgainiui nubąla ir tampa beveik nepastebimos. Deja, brangūs kremai strijoms gydyti ar liaudiškos priemonės nėra labai efektyvios. Kontrastinis dušas, įvairūs odos pilingai suaktyvina kraujotaką, didina odos stangrumą ir šiek tiek maskuoja strijas, tačiau jų neišnaikina.

Vienintelė efektyvi priemonė nuo strijų yra lazeris. Strijų naikinimas lazeriu – šiuolaikiška, moderni ir neskausminga priemonė, padedanti ilgam užmiršti strijas. Kyla klausimas, kodėl tik ilgam, o ne visam laikui? Viskas priklauso nuo žmogaus gyvenimo būdo. Jei pašalinus strijas, žmogus nesurūpins savo svoriu bei odos stangrumu, strijos gali vėl atsirasti, todėl svarbai svarbi ir strijų prevencija – kremų, didinančių odos elastingumą bei apsaugančių nuo plyšimų naudojimas. Nėščioms moterims, tokius kremus rekomenduojama naudoti jau nuo 3-4 nėštumo mėnesio.

Kaip veikia lazeris?

Pradėkime nuo to, kad odos atnaujinimas lazeriu neskausminga procedūra. Lazerio spindulio šviesa giliai prasiskverbia į poodinius odos sluoksnius ir pažeistas ląstelės suardo, kurias vėliau savaime išstumia aplink esančios sveikosios ląstelės. Strijų naikinimas lazeriu labai efektus ir pirmieji teigiami rezultatai jau yra matomi po pirmo vizito pas specialistą.  Kiek tokių vizitų prireiks, priklauso nuo strijų kiekio, vietos ir senumo. Kuo senesnės strijos, tuo daugiau procedūrų prireiks, tiesa, išsigąsti nereiktų, nes paprastai pakanka vos 3-5 apsilankymų pas specialistą, kad strijos dingtų. Po strijų naikinimo lazeriu oda tampa elastingesnė ir švelnesnė. Tiesa, būna atvejų, kai oda patamsėja, tačiau maždaug per 7 dienas spalva normalizuojasi.

Strijų naikinimas lazeriu – puikus pasirinkimas, jei su strijomis kovojate seniai ir jums jos kelia diskomfortą, Beje, odos atnaujinimas lazeriu puikiai tinka ir randų ar pigmentinių dėmių gydymui.