medžiaginės lubos
Namams

Medžiaginių lubų charakteristikos

Kai kalbame apie įtemptas lubas, dažnai susikuriame vaizdinį apie konstrukciją, pagamintą iš plonos PVC plėvelės. Tačiau šiandieninėje rinkoje pasiūlyta puiki alternatyva šiai medžiagai – medžiaginės lubos iš lubumenas.com. Nors tokių lubų kaina šiek tiek didesnė, šie išlaidos yra visiškai pagrįstos dėl jų išskirtinių audinio dangos savybių ir dekoratyvinių charakteristikų.

Be abejo, kiekvienas nori rasti geriausias medžiagines įtempiamas lubas iš didelio pasirinkimo, kurios ilgus dešimtmečius išliks savo nepakeičiamu dizainu. Tam, kad pasiektumėte šį tikslą, svarbu žinoti, kurie audiniai laikomi aukščiausios kokybės ir tinkamiausiais pasirinkimais.

Medžiaginių lubų privalumai

Geriausios audinio įtempiamos lubos Medžiaginės įtempiamos lubos – tai danga iš dirbtinių medžiagų. Jis pagamintas iš poliesterio audinio, impregnuoto įvairiais polimerais. Ši kompozicija užtikrina aplinkos apsaugą, priešgaisrinę saugą ir sveikatos apsaugą. Kokybiški audiniai neturi chemiškai pavojingų medžiagų ir neskleidžia nemalonaus kvapo.

Audinio lubos turi šiuos privalumus:

 • atsparumas aukštai ir žemai temperatūrai (nuo -40 iki +80 laipsnių);
 • padidėjęs stiprumas;
 • ilgas tarnavimo laikas ir lengva priežiūra;
 • galimybė vieną kartą dažyti paviršių neribotais kiekiais;
 • idealiai lygus ištemptas paviršius;
 • padidintos šilumos ir garso izoliacijos savybės;
 • montavimo paprastumas nešildant angos;
 • nenoras formuotis pelėsiui;
 • dideli shirast ritinėliai, leidžiantys sukurti vientisas konstrukcijas didelio ploto kambariuose.

Geriausių audinių įtempiamos lubos būtinai turi ilgą garantinį laikotarpį (15 metų). Tokios dangos suteikia plačias dizaino galimybes, nepaisant to, kad asortimente yra tik matinės tekstūros.

Spalvų įvairovė yra gana ribota, rinkoje yra tik apie 20 spalvų. Tačiau dėl paviršiaus dažymo ir nuotraukų spausdinimo galimybės audinių drobės tampa beveik universalia medžiaga, kurią galima saugiai naudoti bet kokio stiliaus luboms dekoruoti. Jie ypač gerai atrodo klasikiniame interjere. Dėl to, kad medžiaginės lubos sukuria tobulai tinkuoto paviršiaus imitaciją, jos dažnai naudojamos interjeruose, kurių dizaine naudojamos natūralios medžiagos.

Jokių jungiamųjų elementų, galinčių sugadinti estetiką

Medžiaga nebijo aukštos ir žemos temperatūros, nekeičia savo struktūros diapazone nuo -40°С iki +80°С. Jei užduotis yra įrengti dangą patalpoje, kuri nėra šildoma ištisus metus, ši parinktis yra ideali.

Gamintojai siūlo iki 5 metrų pločio drobes, net erdviose patalpose galima sukurti nepriekaištingos kokybės besiūles lubas. Jokių jungiamųjų elementų, galinčių sugadinti estetiką.

PVC ar medžiaginės?

Audinio ekologiškumas pasiekiamas naudojant poliesterio siūlus ir nekenksmingą impregnavimą, todėl audinys tampa patvaresnis, apsaugo jį nuo dulkių ir nešvarumų, o užliejimo atveju leidžia išlaikyti drėgmę, bet ne 2-4 val. .

Medžiagos patvarumas ir ilgaamžiškumas yra neabejotinas. Audinių audinių atsparumas mechaniniams pažeidimams yra dešimtis kartų didesnis nei plėvelinių, o tarnavimo laikas – daugiau nei 20 metų. Įmonė „Leader“ dirba su „Clipso“ (Šveicarija) ir „Descor“ (Vokietija) prekių ženklais, gaminys sukurtas pagal aukštus Europos standartus ir turi atitinkamus sertifikatus.

Komfortas, švara ir jaukumas. Natūralūs pluoštai leidžia luboms „kvėpuoti“, drobės paviršiuje nesikaupia kondensatas, nesusidaro pelėsis ir grybelis. Impregnavimas poliuretanu nesumažina audinio kokybės savybių.

Dizaino įvairovė. Medžiagą galima perdažyti 3-4 kartus. Įvykus naujam remontui ar tiesiog pavargus nuo lubų spalvos, apsiginklavus tinkamais dažais, ją pakeisti nebus sunku. Audinys spausdintas nuotraukomis, galima dažyti rankomis.

Medžiaginio dangtelio montavimas užtrunka šiek tiek laiko ir nereikia naudoti dujų baliono ar šilumos pistoleto. Dėl to nereikės išnešti baldų iš kambario, tai sutaupo laiko.

Medžiaginių įtempiamų lubų privalumai:

 • Jie atrodo geriau
 • Hipoalerginis – aukštesnis
 • Jie nebijo šalčio
 • Galima dažyti
 • 15-20 kartų stipresnis (atsparus mechaniniams pažeidimams)
 • Montuojamas be šildymo

Informacijos šaltinis: https://lubumenas.com