Namams

Stalviršių tendencijos 2021-iesiems

Visi, kuriems virtuvė yra viena svarbiausių namų zonų, pritars, jog stalviršiui derėtų skirti bent 20-30 procentų viso virtuvėms baldams planuojamo biudžeto. Be abejonės, vieniems labiau aktualu stalviršio išvaizda, kiti labiau vertina patogumą. Bet kokiu atveju, kokios stalviršių tendencijos 2021-iesiems siūloma rinkoje, įdomu visiems. Juolab, kad ir pasiūla išties milžiniška. Tą puikiai įrodo Trukme.lt stalviršių asortimentas.

Pirmiausia, stalviršių tendencija 2021-iesiems, kaip ir visais laikais, – ilgaamžiškumas, patikimumas ir puiki išvaizda. Juk stalviršiu virtuvėje ar valgomajame ne tik grožimės, bet ir remiamės į jį, dedame karštą bei dažantį maistą ir suteikiame galybę visokių kitokių jį žalojančių apkrovų. Be kokybės ir patikimo čia neišsiversi.

Specialistai sako, jog pirmiausia reikia pradėti nuo patikimų prekybos vietų paieškos. Tokie prekybininkai, be abejonės, pasiūlys pasaulyje gerai žinomų prekės ženklų stalviršių. Mes, tuo tarpu, paminėsime tokius: FAB group, Kastamonu, Mobil3, Rehau it kt. Tai laiko ir patirties patikrinti baldų gamintojai, kurie gali pasiūlyti išties kokybiškus ir ne mažiau estetiškus stalviršius 2021- iesiems metams.

Kalbant apie stalviršių spalvas ateinantiems metams, reiktų išskirti pilką spalvą ir visus jos atspalvius. Ši spalva yra gana neutrali, tad ją nesudėtinga derinti su kitomis virtuvės baldų spalvomis. Tai ypač aktualu jeigu, sakykim, neremontuojate visos virtuvės, o norite atnaujinti tik stalą. Tuomet labai tikėtina, jog pasirinktas pilkos spalvos bet kuris atspalvis puikiai derės prie kitų baldų. Na, bent jau nesukurs netvarkos bei neskoningumo įvaizdžio.

Kitas svarbus klausimas renkantis stalviršį ateičiai – kokias medžiagas pasirinkti. Išlieka aktualios, kaip ir prieš tai buvusiais metais – marmuras, kvarcas, dirbtiniai akmenys ir, be abejonės, ąžuolo masyvo drožlės. Medžio ar medžio imitacijos stalviršis yra klasikinis variantas, kuris visuomet bus madingas ir naujoviškai atrodantis.