FRONDITA UAB
Verslas

Kur tvarkyti apskaitą Kaune?

FRONDITA UABTurite įmonę ir norite pasirūpinti tinkama buhalterine apskaita? Tuomet jums reikalingos profesionalų teikiamos apskaitos tvarkymo paslaugos. Kad apskaita būtų tvarkinga, o buhalteriniai įmonės veiksmai nekeltų teisinių ar finansinių rūpesčių, bendraukite su minėtosios srities lyderiais, pvz., FRONDITA, UAB atsakys į visus jūsų klausimus ir atliks buhalterinės apskaitos tvarkymo procesus nuo pirminių dokumentų parengimo iki atskaitomybės. Kompetentingų darbuotojų patirtis, nuolatos tobulinamos žinios, reguliarūs pasitarimai su įmonių vadovais ir VMI informacijos siekimas padės išvengti galimų buhalterinių rūpesčių ir leis rūpintis sisteminga bendrovės plėtra.

Kodėl verta bendradarbiauti su apskaitos tvarkymo įmone?

Nors apskaitos tvarkymas gali būti patikėtas ir individualiai samdomam buhalteriui, bendradarbiavimas su buhalterine įmone dažniausiai padeda kur kas efektyviau mažinti rūpesčių bagažą, suteikiant patikimas paslaugas už optimalią kainą. Paprastai vienu svarbiausių buhalterinės įmonės samdymo privalumu išskiriamas mokesčių taupymas, kadangi įmonei prie mokamo atlygio nereikia pridėti mokesčių (GPM, SoDra ir kt.). Įmonei nereikia kurti naujos darbo vietos samdomam buhalteriui, tuo pačiu nereikia pirkti papildomos darbo įrangos ir priemonių, mokėti už buhalterinės apskaitos programas. Be to, bendradarbiaudami su apskaitos įmone būsite tikri dėl laiku atliktų darbų, kadangi bendrovė neatostogauja ir neserga, t. y. jums nereiks sukti galvos ieškant pamainos buhalteriui netikėtai susirgus, nusprendus pailsėti ar pakeisti darbą. Buhalterinių paslaugų įmonės darbuotojai nuolatos kelia kvalifikaciją, lanko aktualius seminarus ir kursus, kasdien bendrauja ir konsultuojasi su kolegomis, dalyvauja vadovų susitikimuose ir plečia savo žinių akiratį.

Apskaitos tvarkymo paslaugos

Apskaitos sutvarkymas Kaune su FRONDITA leidžia orientuotis į maksimalius rezultatus. Bendrovė teikia visas buhalterinės apskaitos tvarkymo paslaugas, rengia dokumentus, apskaičiuoja darbo užmokestį, ruošia finansines ataskaitas, apskaičiuoja mokesčius ir atlieka deklaravimą, rengia statistines ataskaitas, konsultuoja visais apskaitos ir mokesčių klausimais, padeda priimti racionaliausius sprendimus konkrečioje situacijoje. Įmonėje naudojamos pažangios buhalterinės apskaitos programos, moderni biuro technika ir naujausia kompiuterinė įranga. Elektroniniu paštu personas gauna naujausią informaciją iš VMI, yra aprūpintas visa aktualia ir nuolatos atsinaujinančia literatūra. Įmonė užtikrina kliento informacijos konfidencialumą, o teikiamos paslaugos paremtos betarpišku bendradarbiavimu, užtikrinant, kad klientas bet kada gautų jam aktualią informaciją.