Facebook autoposteris
Paslaugos

Kodėl verta rinktis Facebook autoposterį?

Šiais laikais tokie socialiniai tinklai kaip „Facebook“ yra naudingi ne tik bendrauti ar susisiekti su draugais, rasti naudingos medžiagos, nuorodų, dalyvauti tam tikrose diskusijose, bet taip pat ir patiems skelbti įvairius skelbimus „Facebook“ grupėse.  Skelbimų dalinimasis įvairiose „Facebook“ grupėse gali padėti ne tik susirasti bendraminčių, bet taip pat tai gali būti puiki marketingo priemonė, siekiant pritraukti verslų klientų arba pavyzdžiui norint parduoti nereikalingus daiktus.

Socialiniame tinkle „Facebook“ yra sukurta daugybę grupių, kurios dažnai yra panašios arba beveik nesiskiria savo paskirtimi, tematika,  tačiau gali skirtis narių skaičiumi, o grupės nariai gali būti skirtingi. Tokiu atveju socialinio tinklo vartotojai, kurie nori skelbti skelbimus grupėse dažnai įstoja į ne vieną ir ne keletą, o į daugybę socialinio tinklo „Facebook“ grupių, kurios yra panašios ir nesiskiria savo tematika. Tokiu būdu vartotojai, kurie skelbia skelbimus daugiau nei vienoje grupėje gali pritraukti daugiau skelbimo skaitytojų. Tačiau skelbti skelbimus daugybėje grupių atskirai yra sunkus ir varginantis darbas, atimantis daugybę laiko.  Laimei yra lengvesnis būdas skelbti skelbimus socialinio tinklo „Facebook grupėse“, kuris dažnai yra vadinamas „Facebook“ autoposteriu. Automatizuota autoposterio sistema leidžia socialinio „Facebook“ tinklo grupėse dalintis skelbimais automatiniu būdu, tai reiškia, kad naudojantis „Facebook“ autoposterio sistema nereikės vargti skelbiant įvairius skelbimus „Facebook“ grupėse, bei gaišti brangaus laiko.

Facebook autoposteris veikia naudodamas viešai prieinamas „Facebook programėles, kurios yra geras įrankis, padedantis talpinti jūsų skelbimus iš „Facebook“ paskyros ar kelių, nes paskyrų skaičius nėra ribojamas. Skelbimai yra talpinami per autoposterio sistemą į pasirenkamas „Facebook“  puslapius ar grupes, į kurias esate įstoją su savo esamomis „Facebook“ anketomis. Autoposteris taip pat turi skelbimų tvarkaraščių kūrimo funkciją,  todėl nėra būtina kiekvieną dieną jungtis prie sistemos,  tam kad būtų galima skelbti skelbimus iš naujo.

„Facebook“ autoposteris yra bene vienintelis įrankis, pasižymintis tokiu funkcionalumu ir patogumu, kurie leidžia kiekvienam „Facebook“ vartotojui dalintis informacija, skelbti skelbimus įvairiose grupėse vieno mygtuko paspaudimu. Todėl „Facebook“ autoposteris yra puikus pasirinkimas ne tik verslui, bet ir fiziniams asmenims.